۲ کتاب هدیه را دریافت نمایید و از خواندن آنها لذت ببرید

چهار کتاب هدیه را دریافت نمایید و از خواندن آنها لذت ببرید

چهار کتاب آموزش فن بیان و اعتماد به نفس را بصورت هدیه دریافت نمایید و از خواندن آنها لذت ببرید

در اینجا ۴ هدیه ویژه برای شما دوست گرامی که به دنبال آموزش سخنرانی و فن بیان هستید، ارائه شده است.

کتاب فن بیان

۱- سخنرانی به توان دو- کتاب آموزش فن بیان حرفه ای

«افراد عاقل سخن می‌گویند زیرا حرفی برای گفتن دارند و افراد نادان حرف می‌زنند چون حرفی برای گفتن ندارند.» افلاطون

به عنوان یک مدیر، می‌خواهید عاقل یا نادان باشید؟

شیوه سخن گفتن شما این موضوع را آشکار می‌سازد.

یک مدیر عاقل از توصیه نویسندگان احمدرضا فاضلی و علی مشایخ در کتاب خود در خصوص سخن گفتن در جمع و مهارت‌های ارتباطی برای مدیران ایرانی استفاده می‌کند.

(جولیان ترژر ( Julian Treasure)-

(سخنران بین‌المللی و مدرس صدا در انگلستان ، سخنور TED و نویسنده کتاب چگونه شنیده شوید  )

این کتاب با فصل‌های کوتاه و ساده مهارت‌های ارتباطی مورد نیاز شما برای تبدیل شدن به یک مدیر فهیم و قابل اعتماد را ارائه می‌کند، مدیری که دیگران را وارد گفتگوی دو طرفه و ارائه جمعی می‌سازد.

تکنیک‌های خاص مدیریت گفتگوی دو طرفه را کشف خواهید کرد که نشان می‌هد شما یک شنونده خوب بوده و می‌توانید تضاد بالقوه در ارتباط را به شیوه موثری مرتفع سازید.

۲- رد پای ماندگار ( با بیانی ماندگار) : کتاب آموزش فن بیان و سخنرانی​

اگر علاقه به طراحی و اجرای سخنران در جمع های مختلف دارید و می خواهید فن بیان خود را در ارتباطات کلامی افزایش دهید، شک نداشته باشید که این کتاب فن بیان بسیار می تواند شما را کمک نماید.

این کتاب آموزش فن بیان با توجه به شرایط کشور ایران راهکارهای و استراتژی هایی اثربخش و اثرگذار را در زمینه آموزش فن بیان، سخنرانی و مهارت های کلامی به شما خواهد داد.

اگر دوست دارید که بتوانید در مسیر شغلی و زندگی خود با افراد مختلف، دوستان و همکاران و اعضای خانواده و فامیل، خوب ارتباط برقرار کرده و با فن بیان قوی وقدرت سخنرانی خود، آن‌ها را مجذوب کرده و بتوانید توانائی‌های خود را بخوبی بیان نمائید، این کتاب آموزش فن بیان می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

در این کتاب آموزش فن بیان گام ‌به ‌گام به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه می‌توان مدل‌ها و الگوهای شکل‌ گرفته قدیمی را کنار گذاشته و به ‌راحتی بتوانیم درمیان جمع صحبت کرده و حتی با انجام تمرینات مداوم تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای در زمینه مورد علاقه خود شویم.

 با استفاده از مطالب این کتاب آموزش فن بیان و به‌کارگیری اصول بیان ‌شده در آن و تمرینات ادامه‌دار، شما به ‌راحتی تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای شده که مهارت سخنرانی در جان ‌و دل شما نفوذ کرده و با شور و حرارت در هر جمعی، به صحبت و بیان نظرات خود خواهید پرداخت.

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید