فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هوش کلامی

برقراری ارتباطات حرفه ای – تکنیک هایی برای برقراری ارتباطاتی اثربخش

سر تیتر مطالب

برقراری ارتباطات حرفه ای – تکنیک هایی برای برقراری ارتباطاتی حرفه ای و اثربخش

مجموعه کارگاه های اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای فرصتی عالی و اثربخش برای افزایش اعتماد به نفس در ارتباطات کلامی و برقراری ارتباطات حرفه ای می باشد.

در سی مین دیدار کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای به بررسی موضوعات مهم در افزایش و بهبود ارتباطات حرفه ای پرداختیم.

در این کارگاه تخصصی به بررسی ایده های مختلفی برای صحبت کردن پرداختیم و کمک کردیم تا شرکت کنندگان بتوانند با ایده های ساده اما کاربردی و اثربخش، مقابل جمع حصور پیدا کنند و صحبت نمایند.

افزایش اعتماد به نفس

اولین قدم در سخنرانی و برقراری ارتباطات حرفه ای ، نوشتن ایده های شماست!

اولین اقدام برای اینکه بتوانید مقابل جمع بخوبی صحبت نمایید، ایده نویسی می باشد. ایده هرآنچیزی است که ذهن شما و دهان شما را باز می کند برای صحبت کردن!

از داستان های علمی و شخصی گرفته تا شعرها و نقل قول ها و قسمت هایی از یک کتاب که به تازگی مطالعه کردید و هر آنچه که می توانید به کمک آن، مقابل جمع صحبت نمایید.

از همین الان که این مقاله را مطالعه می نمایید که دفترچه برای خود انتخاب کنید تحت عنوان ” دفترچه ایده ها” و ایده های خود را در آن شروع به نوشتن کنید.

این کار در دراز مدت بسیار به شما در افزایش مهارت سخنوری کمک می نماید.

این تعهدنامه را پر کنید!

من ….. از امروز …..مورخ …..به خودم تعهد می دهم که جهت بهبود مهارت های ارتباط کلامی خود، روزی حداقل ۱۰ دقیقه را به انجام تمرینات و آموزش هایی که آموختم اختصاص دهم!

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
تکینک های افزایش اعتماد به نفس - رادیو اعتماد به نفس 2

از همین امروز شروع کنید و روزی ۱۰ دقیقه را به مطالعه و تمرین و نوشتن ایده های خود برای افزایش اعتماد به نفس و صحبت مقابل جمع، بپردازید.

آموزش فن بیان

فیلم کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای- دیدار ۳۰

بخشی از کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای دیدار ۳۰ را می توانید در فیلم زیر مشاهده بفرماید.

این فیلم را حتما مشاهده نمایید قطعا اطلاعات بسیار اثربخش و موثری را می توانید در این فیلم آموزشی ببینید که در افزایش مهارت های ارتباطی شما نقش مهمی را ایفا می نماید.

دوره ۹۰ روزه تسلط بر فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس

دوره ای کاملا کاربردی و اثرگذار برای آنهای که می خواهند فن بیان و اعتماد به نفس خود را در ارتباطات کلامی قدرتمند نمایند..

دوره تسلط بر فن بیان و اعتماد به نفس

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
افزایش اعتماد به نفس

دانلود رایگان

در این قسمت قصد داریم تا فیلم آموزش سخنرانی و فن بیان را در اختیار شما قرار دهیم تا در ارائه فرهنگ آموزش، نقشی موثر و اثربخش را ایفا نماییم.

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟