فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روش هایی برای خوب صحبت کردن

سر تیتر مطالب

روش هایی برای خوب صحبت کردن

روش های خوب صحبت کردن در جمع می تواند شما را در جمع های مختلف موفق و اثرگذار نماید. این روش ها بر مبنای درگیری سمت راست مغز مخاطبان شما می باشد!

مغز ما دارای دو نیمکره چپ و راست می باشد که در ارتباطات کلامی باید بتوانیم هر دو نیمکره مغز مخاطبان خود را تحریک نمائیم!
سمت راست مغز ما به دریافت احساسات بسیار حساس است و سمت چپ مغز ما به دریافت اطلاعات منطقی.
ما باید در صحبت های خود هر دو نیمکره چپ و راست مغز مخاطبان خود را باید درگیر نماییم تا بتوانیم منظور و مقصود خود را بخوبی در ذهن آنها بنشانیم!
بدین منظور لازم و ضروری می باشد که از چاشنی های قدرتمند در کنار صحبت های منطقی خود در صحبت و سخنرانی ها استفاده نمائیم  تا بتوانیم ذهن مخاطب را به موضوع خود جلب نمائیم.

در این کلیپ بطور کوتاه و کاربردی در مورد روشهایی اثربخش برای ارتباطات و  صحبت  مقابل جمع صحبت می کنیم.
این کلیپ را به دوستان خود هم معرفی نمایید.

آموزش سخنرانی حرفه ای

اصول سخنرانی حرفه ای – متقاعدسازی
 

فیلم ساختار مسیر خوب صحبت کردن در جمع

بخشی از کلاس اصول سخنرانی حرفه ای در ۶۰ دقیقه – خوب صحبت کردن در جمع در مورد  مسیر خوب صحبت کردن را می توانید در فیلم زیر مشاهده بفرماید.

دوره غیرحضوری هوش کلامی پیشرفته

دوره غیرحضوری هوش کلامی پیشرفته مجموعه فیلم های دوره حضوری هوش کلامی می باشد که می تواند مسیر زندگی و کسب و کار شما را با افزایش مهارت های کلامی، متحول نماید.
دوره غیرحضوری هوش کلامی

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
آموزش فن بیان
ارتباط موثر

اهمیت آموزش فن بیان

برای آموزش باید هم وقت بگذارید و هم هزینه کنید وگرنه باید نادانی را تجربه کنید! اهمیت آموزش فن بیان را جدی بگیرید! خیلی از ما دوست داریم که در

ادامه مطلب ⮘
زبان بدن
ارتباط موثر

آموزش زبان بدن نشسته

در این مقاله در مورد آموزش زبان بدن نشسته و نکات مهمی که در حالت نشستن بر روی صندلی باید رعایت کرد می پردازیم که می تواند ارتباطات شما بسیار

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟