هدیه ویژه رایگان ( دانلود کتاب فن بیان)

دو کتاب هدیه را دریافت نمایید و از خواندن آنها لذت ببرید

در اینجا ۲ هدیه ویژه برای شما دوست گرامی که به دنبال آموزش سخنرانی و فن بیان هستید، ارائه شده است.

دانلود ۸۰ صفحه اول از کتاب فن بیان :

۱- رد پای ماندگار ( با بیانی ماندگار) : کتاب فن بیان و سخنرانی

اگر علاقه به طراحی و اجرای سخنران در جمع های مختلف دارید و می خواهید فن بیان خود را در ارتباطات کلامی افزایش دهید، شک نداشته باشید که این کتاب فن بیان بسیار می تواند شما را کمک نماید.

این کتاب فن بیان با توجه به شرایط کشور ایران راهکارهای و استراتژی هایی اثربخش و اثرگذار را در زمینه آموزش فن بیان، سخنرانی و مهارت های کلامی به شما خواهد داد.

اگر دوست دارید که بتوانید در مسیر شغلی و زندگی خود با افراد مختلف، دوستان و همکاران و اعضای خانواده و فامیل، خوب ارتباط برقرار کرده و با فن بیان قوی وقدرت سخنرانی خود، آن‌ها را مجذوب کرده و بتوانید توانائی‌های خود را بخوبی بیان نمائید، این کتاب فن بیان می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

کتاب فن بیان و اعتماد به نفس

در این کتاب فن بیان گام ‌به ‌گام به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه می‌توان مدل‌ها و الگوهای شکل‌ گرفته قدیمی را کنار گذاشته و به ‌راحتی بتوانیم درمیان جمع صحبت کرده و حتی با انجام تمرینات مداوم تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای در زمینه مورد علاقه خود شویم.

با استفاده از مطالب این کتاب فن بیان و به‌کارگیری اصول بیان ‌شده در آن و تمرینات ادامه‌دار، شما به ‌راحتی تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای شده که مهارت سخنرانی در جان ‌و دل شما نفوذ کرده و با شور و حرارت در هر جمعی، به صحبت و بیان نظرات خود خواهید پرداخت.

کتاب فن بیان و اعتماد به نفس

۲- قهرمان اعتماد به نفس

راهکارهایی برای رهایی از خجولی و کسب اعتماد به نفس

در این کتاب به بررسی راهکارها و روش های اثرگذار و کاربردی در افزایش اعتماد به نفس پرداخته ایم.

روش هایی که در این کتاب مورد برری قرار گرفته است کاملا کاربردی و موثر هستند و براحتی می توانید با اجرای تمرینات این کتاب، براحتی می توانید اعتماد به نفس و حتی مهارت سخنوری خود را افزایش دهید.

کتاب فن بیان و اعتماد به نفس

در این کتاب فن بیان و اعتماد به نفس قصد دارم موضوعاتی را بیان کنم که بتواند برای شما نتایج زیر را داشته باشد:

راهکارهایی اثربخش و کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس در تمام طول زندگی !

 راهکارهایی که بتوانیم خجولی و کمرویی را بخوبی نابود کنیم!

 مطمئن هستم که شما می توانید در زندگی خود یک قهرمان اعتماد به نفس شوید و الگویی برای دیگران باشید.چرا که این کتاب را انتخاب کردید و می خواهید با شهامت بخوانید و عمل کنید …

کتاب فن بیان و اعتماد به نفس