فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رادیو سخنرانی

معرفی خود – چگونه خود را حرفه ای معرفی نماییم؟

سر تیتر مطالب

معرفی خود – چگونه خود را حرفه ای معرفی نماییم؟

در این فایل صوتی به بیان روشی ساده اما اثرگذار و حرفه ای در معرفی خود به دیگران به عنوان یک فرد متخصص می پردازیم تا بتوانیم براحتی در کسب و کار خود رشد کنیم

در این فایل صوتی به بیان روشی ساده اما اثرگذار و حرفه ای در معرفی خود به دیگران به عنوان یک فرد متخصص می پردازیم.

رادیو مهارت

 

فایل صوتی را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

 

متن مربوط به فایل صوتی، نحوه معرفی خود

به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست.

با سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگواری که این فایل صوتی رو می­شنوید.

یکی از موضوعاتی که در بحث مهارت کلامی در هوش کلامی وجود داره اینه که ما خودمون رو چطور به افراد مختلف معرفی کنیم؟

معرفی­ های ما عموما شامل نام، نام خانوادگی میشه و اینکه چه تجربیات و چه تحصیلات، کدوم دانشگاه بودیم و خیلی از این مسائلی که بیان کردیم.

ولی برای اینکه شما خودتون رو خوب، اثربخش و حرفه­ای معرفی کنید سه تا مرحله­ی مهم و اصلی وجود داره که حالا میتونید با توجه به موقعیت به اونها شاخ و برگ بدید.

اولین قسمت معرفی

اولین قسمت همونیه که همیشه استفاده می­کنید؛ نام، نام خانوادگی، تحصیلات ما اینکه تجربیات ما تو چه زمینه­ای بوده و در چه زمینه­ای فعالیت کردیم.

این چیزیه که همیشه عموما بیان کردیم و همون اولین قسمت اصلی اولین معرفی خودمون هست.

دومین قسمت معرفی

اما دومین قسمت اینه که ما با توجه به این تجربیاتی که داریم، تحصیلاتی که داریم، موقعیتی که داریم، موقعیت شغلی، اجتماعی، چه کمکی به افراد مختلف می­کنیم؟

چه کمکی به افراد مختلف می­کنید به عنوان یک فردی که در زمینه­ی موفقیت فعالیت می­کنید مثلا؟ و این افراد کیا هستند؟ اینها مدیران سازمانی هستند؟

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
ارتباط موثر حرفه ای به روش مرغ كنتاكی (KFC)

اینها نوجوانان هستند اینها خانم­های خانه­ دار هستند، اینها افرادی هستند که کارمند هستند، کارگر هستند اینها افرادی هستند که مدرس هستند اینها کی هستند که از تجربیات شما استفاده می­کنند و شما تجربیاتتون رو در اختیار اونها قرار می­دید؟

محصولاتتون رو در اختیار اونها قرار میدید.

مرحله ­ی دوم این شد که شما تجربیات خودتون رو در اختیار چه افرادی قرار می­دید و چه کمکی به دیگران می­کنید و این دیگران کیا هستند؟

سومین قسمت معرفی

اما سومین قسمت که میتونه خیلی مهم باشه در خیلی از جاهایی که شما میخواید یک معرفی خیلی قدرتمندی از خودتون داشته باشید

برای گرفتن کاری، پروژه­ای؛ اینه که همین الان ضرورت تجربیات خودتون و اون خدمات خودتون رو بیان بکنید،

اینکه در این لحظه بیان بکنید که این آموزش­ها این محصولات قطعا میتونه برای صنف شما موثر و حرفه­ای واقع بشه و دراین لحظه میتونه کارگشای سازمان، شرکت و زندگی و کسب و کار و زندگی شما باشه در این لحظه، الان بگید که این خدمات واقعا با توجه به وضعیت جامعه موثر باشه و همین الان باید اقدام کنید

یعنی به فرد مقابل می­گید که همین الان اقدام بکن و از تجربیات من از خدمات و محصولات من استفاده بکن برای اینکه بتونی قوی و قوی­تر بشی، سازمان، شرکت و یا خود خود شما.

پس اینطور شد نحوه معرفی در سه مرحله

پس سه تا مرحله ­ی اصلی داشت همون معرفی خودتون که همیشه انجام میدادین، نام، نام خانوادگی، تحصیلات و تجربیات.

قسمت دوم اینکه به چه افرادی کمک می­کنید و چه کمکی می­کنید؟ این تجربیات شما چه کمکی به دیگران میکنه و این دیگران کیا هستند؟

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
تكنيك هاي سخنراني مديران در جلسات (قسمت دوم)

چه صنفی از جامعه هستند؟ و قسمت سوم بگید که همین الان تخصص، محصول، خدمات من واقعا میتونه کارگشا باشه برای شما  و میتونه خیلی موثر باشه.

من احمدرضا فاضلی هستم مدرس و مشاور سخنوری و اعتماد به نفس مدیر وبسایت ahmadfazeli.com که در زمینه آموزش سخنوری، اعتماد به نفس، فن بیان و مهارت­های کلامی فعالیت میکنم.

کمک میکنم مدیران جامعه،مدیران و مشاوران فروش و مذاکره کنندگان و حتی نوجوانان جامعه­ ی ما از لحاظ مهارت کلامی قدرتمند بشن بتونن سخنور قدرتمندی بشن و بتونن سازمان و شرکت خودشون رو رشد بدن و بتونن نوجوانان یک آینده­ی خوبی رو برای خودشون رقم بزنن.

ادامه معرفی خود

قطعا این آموزش، این خدمات این مهارت سخنوری میتونه بسیار یک مهارت قدرتمندیه که میتونه در هر لحظه که هستند پرقدرت به سمت اهدافشون پیش برن و این مهارت همین الان برای فروشندگان سازمان شما خیلی موثره چرا که وقتی سخنور خوب و قدرتمندی بشن با استفاده از تکنیک­ها و تمرینات و پشتیبانی که انجام میدید

قطعا فروش شما و موفقیت شما بیشتر و بیشتر میشه و این یکی از مهارتهای واقعا ضروریه که عموما نادیده گرفته میشه

ولی نقطه­ ی قوت بسیاری از شرکت­ها هست که اگر شما در این لحظه شروع کنید به آموزش این مهارت و این برنامه ریزی رو انجام بدید قطعا نتایجی که می­گیرید خیلی خیلی صدها برابر هزینه­ای هست که انجام میدید.

یه معرفی نسبتا ساده بود که از خودم انجام داد سه تا معرفی سه تا قسمت رو روش اجرا کردم تقریبا به طور نسبی و بعنوان مثال این نحوه ­ی معرفی سه تا مرحله­­ی اساسی داره وحالا میتونید با توجه به هوشیاری خودتون شاخه ­هاش رو بیشتر هم بکنید.

موفق و سخنور باشید.

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
افزایش اعتماد به نفس

دانلود رایگان

در این قسمت قصد داریم تا فیلم آموزش سخنرانی و فن بیان را در اختیار شما قرار دهیم تا در ارائه فرهنگ آموزش، نقشی موثر و اثربخش را ایفا نماییم.

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟