فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشتری مداری – سمینار مشتری مداری در دانشگاه صنعتی اراک

سر تیتر مطالب

مشتری مداری – سمینار مشتری مداری در دانشگاه صنعتی اراک

مشتری مداری مهمترین قسمت یک کسب و کار در هر حرفه ای می باشد که می تواند سبب رشد و ارتقای شما شود و اگر این نکات را رعایت نکنید براحتی نابود می شوید!

سمینار اول در دانشگاه صنعتی اراک در سالن همایش های اساتید و کارکنان دانشگاه با حضور جمعی از اسایتد و کارکنان محترم دانشگاه صنعتی اراک برگزار گردید.

مشتری مداری

این سمینار در ساعت ۹.۴۵ دقیقه صبح آغاز گردید.

این سمینار تحت عنوان مشتری مداری و ارتباط با همکاران و دانشجویان بود.

در ابتدای سمینار به بحث در مورد مدل های ذهنی و نقش آنها در برقراری ارتباط با افراد و تعاملات با دیگران پرداخته شد.

مشتری مداری

در مورد مدل ذهنی بیان گردید که بسیاری از تجربیات و و تفکرات امروز ما و رویدادهایی که برای ما در زندگی رخ می دهد در ذهن ما بصورت یک مدل از یک واقعه یا رویداد ثبت می شود.

در ادامه مسیر زندگی این مدل ذهنی برای تفسیر و تفهیم بسیاری از مسائل زندگی و افرادی که باآنها در تعامل هستیم مورد استفاده قرار می گیرد!

مشتری مداری

برای بررسی بیشتر و اطلاعات بیشتر در مورد مدل های ذهنی به این مقاله نگاهی بیندازید.

مسیر عصبی در آموزش فن بیان

مبحث مهم بعدی که مورد توجه و بررسی قرار گرفت مبحث شکل گیری مسیر عصبی بود.

هر فعالیتی که ما انجام می دهیم و هر تمرینی که ما انجام می دهیم، در ذهن ما یک مجموعه سلول جهت هدایت و اجرای آن مهارت، بسیج می شوند.

این مجموعه سلول یک مسیر عصبی را برای انجام آن کار در دفعات بعدی ایجاد می کنند و سبب می شود که ما براحتی و حتی ناخودآگاه فعالیتی را اجرا کنیم همانند انجام رانندگی!

مشتری مداری

برای مشاهده مقاله شکل گیری مسیر عصبی به این مقاله نگاهی بیندازید.

 نشاط در مشتری مداری

در ادامه عوامل با نشاط بودن و حس نشاط و شادی داشتن و انتقال آن به دیگران مورد بررسی قرار گرفت.

مشتری مداری

مطالبی که در این سمینار مورد بررسی و صحبت قرار گرفت بیشتر در زمینه بهبود فردی و تقویت روحیه تعامل با دیگران و حس نشاط و همکاری بود.

چرا که هر چقدر ما بیشتر احساس شادی نسبت به خودمان داشته باشیم براحتی می توانیم این حس شادی را به دیگران منتقل کرده و محل کار و تعامل با دیگران را جای بهتری برای زندگی تبدیل کنیم.

 مشتری مداری

کتابخوانی و مشتری مداری

در مورد اهمیت کتاب خواندن و نقش آن در بدست آورن اطلاعات خوب و جدید ارتباطی صحبت شد و اینکه سعی کنیم کتاب را بعنوان یکی از با ازش ترین وسایل زندگی خود قرار دهیم.

مشتری مداری

در ارتباط با دیگران و ایجاد روابط ماندگار و زیبا، باید سعی کنیم تا لحظاتی را رقم بزنیم که خاطرات و رفتار و صحبت های ما در ذهن ها ماندگار باشد و یک رد پای ماندگاری از خود بر جا بگذاریم.

 مشتری مداری

 ایجاد یک حس نشاط و شادی و رضایت درونی است که سبب می شود بتوانیم با دیگران براحتی ارتباط برقرار نموده و روابط کاری را تبدیل به روابط انسانی نمائیم و بصورتی حرفه ای مشتری مداری را اجرا نماییم.

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟