قوانین  وبسایت آموزش تخصصی سخنرانی و مهارت های مذاکره

 در وبسایت آموزش تخصصی سخنرانی و مهارت های مذاکره  (AhmadFazeli.com)، قصد داریم تا مطالب بروز و کاربردی در این حیطه را در اختیار عموم مردم قرار دهیم تا زندگی و کسب و کاری بهتر ودنیایی بهتر برای زندگی داشته باشیم.

وبسایت آموزش سخنرانی و مهارت های مذاکره، کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه این  قوانین در این وبسایت الزامی است. . این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد .

حتما مشاهده بفرمائید.

 کلیه مطالب موجود در این وبسایت با نظارت کامل احمدرضا فاضلی مدیر این وبسایت، تهیه و نمایش داده می شود.

۱- ثبت نام در این وبسایت برای عموم مردم عزیز کشورمان رایگان می باشد.
بدون عضویت هم می توانید از کلیه مطالب،‌ مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در این وبسایت برای رشد و ارتقای فردی و کسب و کار خود استفاده کنید تا دنیایی بهتر برای زندگی داشته باشیم.

۲- مسئولیت حفظ رمز عبور با خود کاربران محترم است و این مجموعه در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.

۳- مسئولیت اطلاعات درج شده در این وبسایت توسط کاربران بر عهده خود آنها می باشد و این مجموعه هیچگونه مسئولیتی از این لحاظ بر عهده ندارد. مجموعه تنها در خصوص مطالب منتشر شده خود مسئول می باشد.

۴- کلیه مطالب این سایت را می توانید در جهت رشد و ارتقای فرهنگ آموزش با ذکر منبع آن مورد استفاده قرار دهید.

۵- در صورتی که در زمینه سخنرانی و مهارت های ارتباطی و مهارت هی مذاکره سوالی داشتید به ایمیل info@AhmadFazeli.com   سوال خود را بپرسید.

۶- در ارسال نظرات خود لطفاً موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت نموده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان در بخش نظرات سایت  از به کار بردن کلمات نامناسب  جداً خودداری فرمایید.  مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این وبسایت به عهده خود کاربر می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

۷- کاربران محترم خواهشمندیم از ارائه و بیان هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در این وبسایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت مجموعه سخنرانی و مهارتهای کلامی در این زمینه هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت.  شماره موبایل افراد،‌ایمیل  یا اطلاعات پروفایل کاربران در این وبسایت کاملاً محرمانه می‌باشد و به هیچ وجه افشا نخواهد شد.

۸- تحلیل هایی کاربران محترم در این وبسایت و ارائه نظرات به دیگر کاربران بر عهده خود کاربر محترم می باشد.

۹- انتقال اطلاعات از طریق شبکه های مختلف ارتباطی مانند ایمیل Email امکان تغییر و حتی دسترسی دیگران را دارد.
وبسایت آموزش سخنرانی و مهارت های کلامی، ضررهایی مادی و غیر مادی را که شما به علت انتقال اطلاعات در شبکه های احتماعی و اینتر نت  متحمل می شوید را بر عهده ندارد.

۱۰- اطلاعاتی که شما در اختیار این مجموعه قرار می دهید بصورت محرمانه در اختیار ما می باشد. این مطابق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ما می باشد. ولی چنانچه شما این اطلاعات را به فردی ثالث دیگری ارائه دهید مجموعه ما هینچگوه مسئولیتی بر  عهده نخواهد داشت.

۱۱- مجموعه آموزش سخنرانی و مهارت های مذاکره، محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی کاربران، تغییرات مورد نیاز در زمینه ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی را اعمال نماید. همچنین استفاده مداوم شما نشان از زعایت این قواینن در زمینه حفظ حریم خصوصی می باشد. همچنین قوانین جدید درزمینه حفظ حریم خصوصی در این وبسایت قرا خواهد گرفت.

عضویت در این وبسایت به منزله قبولی کلیه تعهدات و مسئولیت های ذکر شده بالا می باشد و عضویت در سایت دلیل بر پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نخواهد بود.

از همراهی شما دوستان عزیز و گرامی متشکریم.

احمدرضا فاضلی