فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سخنرانی حرفه ای

ساختار های برای فروش و سخنرانی

سر تیتر مطالب

ساختار های برای فروش و سخنرانی

برای اینکه بتوانیم در جمع های مختلف بخوبی و اثربخش صحبت کنیم و در فروش و مذاکرات، اثری ماندگار از خود بر جا بگذاریم باید بتوانیم در صحبت های خود از ساختار سخنرانی یا چارچوب هایی مشخص استفاده کنیم.

ساختارهای سخنرانی به ما کمک می کنند تا بتوانیم مسیر صحبت های خود را بخوبی اجرا نماییم و مخاطبان هم صحبت های ما را بخوبی متوجه شوند.

نکته مهم در سخنرانی

یکی از نکات مهم در ساختارهای سخنرانی این است که این ساختارها با توجه به محتوای شما برای ارائه، نوع مخاطبان شما و هدف شما از جلسه باید طراحی و اجرا شود.

ساختارهایی در سخنرانی هستند که می شود آنها را در بسیاری جاها استفاده کرد مانند ساختار ABCC، اما باید دقیقا نحوه اجرای آنها را با توجه به محتوا، مخاطب و هدف تنظیم نمود.

برای اطلاع از این ساختار، در این سایت عبارت ” ساختار ABCC” را جستجو نمایید.

فیلم ساختار سخنرانی

در این ویدئو که قسمت هایی از کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای ۱۶ می باشد، در مورد ساختارهایی برای سخنرانی و فروش و نحوه استفاده از آن صحبت می کنیم.

همانطور که در این سایت بسیار در مورد آن صحبت شده است، ساختارهای مربوط به سخنرانی در تمام ارتباطات کلامی از جمله، فروش و مذاکره هم قابل استفاده هستند.

تنها نکته ای که در این میان باید مورد توجه قرار داد این است که با توجه به محتوا، مخاطب و هدف تان، ساختار و پیکره صحبت را طراحی کنید.

قسمت هایی از کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای ۱۶

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟