فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزایش اعتماد به نفس

تکینک های افزایش اعتماد به نفس – توجه به تمام وجود خودمان!

سر تیتر مطالب

تکینک های افزایش اعتماد به نفس – توجه به تمام وجود خودمان!

در این فایل صوتی در مورد یک موضوع مهم از روشهای افزایش اعتماد به نفس تحت عنوان، توجه به خودمان، صحبت خواهیم کرد که می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس ما شود.

افزایش اعتماد به نفس

 

فایل صوتی روش های افرایش اعتماد به نفس را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

متن فایل صوتی در مورد توجه به تمام وجود خودمان و روشهای افزایش اعتماد به نفس

سلام دوستان امیدوارم که خوب باشید و همچنان پرقدرت، پرانرژی، باانگیزه به سمت اهداف زندگی خودتون پیش برید، اهدافی که کمک میکنه شما موفق بشید و اینکه دیگران هم در اطراف شما موفق بشن.

یه موضوع بسیار مهمی در بحث رسیدن به اهداف مخصوصا تو بحث سخنرانی وجود داره و اینکه ما نباید منتظر باشیم تا حسمون، احساساتمون خوب بشه، فردی برای ما کاری انجام بده برای ما کاری انجام بده، اتفاقی بیفته تا ما حرکت بکنیم بعدش به سمت اهداف خودمون ما باید بتونیم خودمون معجزه­ گر زندگی خودمون باشیم و حرکت بکنیم.

باید کاری رو انجام بدیم تا حسمون خوب بشه منتظر نمونید تا اینکه فردی برای شما کاری انجام بده، اتفاقی بیفته حس شما خوب بشه و بعد بلند شید و فعالیتی رو انجام بدید

انسانی که هدف داره تو زندگیش و میدونه که میتونه به خیلی از چیزها در زندگیش برسه قطعا منتظر هیچ چیز و هیچکسی نمیمونه و خودش بلند میشه و حرکت میکنه،

یک حرکت ساده، یک پیاده ­روی ساده در اول صبح، چند صفحه کتاب خوندن، یه برنامه­ ریزی ساده از همین امروز که چیکار میخوام بکنم اول صبح همین واقعا میتونه به شما انگیزه بده، به شما حس خوب بده برا اینکه بتونید فعالیت­های بعدی رو شروع بکنید،

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
ابزارهای قدرتمند در ارتباطات و سخنرانی

منتظر دیگران نباشید!

منتظر دیگران نباشید تا برای شما فعالیتی رو انجام بدن خود شما بلندشید کاری رو انجام بدید تا حستون خوب بشه و بعد از اینکه حستون خوب شد قطعا فعالیت­های بهتری رو انجام میدید و اتفاقات خوبی در زندگی برای شما پیش میاد.

پس بلند شید یک کم حرکت ورزشی، چند صفحه کتاب خوندن و یک برنامه­ ریزی ساده، ساده برای روزتون رو انجام بدین

و قطعا میتونه اتفاقات خوبی رو برای شما رقم بزنه واقعا باید حرکت بکنید تا حس خوب،  احساسات خوب و آدمهای خوب در مسیر زندگی شما جذب بشن و قطعا این اتفاق میفته .

چرا که وقتی شما با یه حرکت حستون خوب میشه انرژی می­گیرید این انرژی هیچگاه از بین نمیره و با یک فرد دیگه یک فردی که در مسیر موفقیت میتونه به شما کمک بکنه قطعا برخورد میکنه و انرژی شما بیشتر و بیشتر میشه و اتفاقات بهتری برای شما رخ میده.

منتظر معجزه از هیچ فردی نباشید، حرکت بکنید و قطعا اتفاقات خوب و حس­های خوب برای شما رخ خواهد داد.

من این فایل رو در شرایطی ضبط میکنم که در حال پیاده­ روی هستم، پیاده ­روی صبحگاهی و بابت همین هست که یک مقدار شاید نفس نفس میزنم!

پس بلند شید، حرکت بکنید، چند صفحه کتاب، چند خط برنامه ­ریزی و قطعا اتفاقات خوب و حس­های خوب و انسان­های خوب در مسیر زندگی شما پدیدار میشن.

موفق و سخنور باشید و با بیانی جذاب الهام بخش زندگی دیگران باشید. احمدرضا فاضلی.

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
ترس از صحبت با دیگران
افزایش اعتماد به نفس

ترس از صحبت با دیگران

ترس از صحبت با دیگران یکی از ترس های بزرگی است که افراد بسیاری درگیر آن هستند و سبب می شود تا نتوانند در زندگی موفقیتی کسب نمایند! در این

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟