فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سخنرانی حرفه ای

سخنرانی انگیزشی – تکنیک های جذب مخاطب

سر تیتر مطالب

سخنرانی انگیزشی – تکنیک های جذب مخاطب  

جذب مخاطب در سخنرانی انگیزشی یکی از مهمترین نکاتی است که باید برای صحبت در جمع و سخنرانی به آن توجه ویژه ای داشته باشیم تا بتوانیم قلب و ذهن آنها را درگیر مطالب خود کنیم.

مخاطبان ما دارای شخصیت و علایق و باورهای متفاوتی هستند و برای سخنرانی مقابل آنها باید بتوانیم اکثریت آنها را به صحبت های خود جلب نماییم.

در سخنرانی  حرفه ای، جذب مخاطب و درگیری قلب و ذهن آنها باید به درستی و با اصولی حرفه ای و اثربخش انجام شود.

سخنرانی حرفه ای

نکاتی در سخنرانی انگیزشی

افراد بسیاری علاقه دارند تا در زمینه سخنرانی فعالیت داشته و توانمندی خود را ارائه دهند. نکته مهمی که در این باید به آن توجه داشت این است که در سخنرانی انگیزشی فقط قرار نیست که حال ما خوب شود بلکه باید حال مخاطبان خود را خوب کنیم!

با توجه به این نکته قطعا باید بتوانیم تکنیک های این نوع سخنرانی را آموزش ببنیم تا بتوانیم بیشترین اثرگذار را بر روی مخاطبان خود داشته باشیم.

نکاتی که باید در سخنرانی استفاده نمایید را در این مجموعه کلیپ های آموزشی ارائه داده ایم که می توانید از آنها در سخنرانی های خود و ارائه ها و صحبت در جمع استفاده نمایید.

فیلم جذب مخاطب در سخنرانی انگیزشی

بخشی از کلاس سخنرانی انگیزشی و حرفه ای در ۶۰ دقیقه  را می توانید در فیلم زیر مشاهده بفرماید. محصول آموزشی سخنرانی حرفه ای را هم از قسمت محصولات سایت می توانید تهیه نمایید.

۱۰۰۰ دقیقه آموزش صوتی حرفه ای در زمینه تسلط بر فن بیان، سخنوری ، اعتماد به نفس و متقاعدسازی

دوره ای کاملا کاربردی و اثرگذار وصوتی برای آنهای که می خواهند بصورت مجازی فن بیان و اعتماد به نفس خود را در ارتباطات کلامی قدرتمند نمایند.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
هدیه ویژه رایگان ( دانلود کتاب آموزش فن بیان)

این مجموعه صوتی را می توانید برای آموزش تمام اصول متقاعدسازی در ارتباطات کلامی و سخنرانی های  خود مورد استفاده قرار دهید

آموزش مجازی فن بیان و اعتماد به نفسآموزش مجازی فن بیان و اعتماد به نفس

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
ترس از صحبت با دیگران
افزایش اعتماد به نفس

ترس از صحبت با دیگران

ترس از صحبت با دیگران یکی از ترس های بزرگی است که افراد بسیاری درگیر آن هستند و سبب می شود تا نتوانند در زندگی موفقیتی کسب نمایند! در این

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟