فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع یک ارتباط

اهمیت شروع یک ارتباط و باز کردن سر صحبت

سر تیتر مطالب

اهمیت شروع یک ارتباط و باز کردن سر صحبت

روش های باز کردن سر صحبت به شما کمک می نماید خلاقیت نیروی ارتباطی و دوست داشتن دیگران را رشد دهید و بدانید که چگونه با دیگران ارتباطاتی ماندگار ایجاد نمایئد. 

آیا رفتن به یک جلسه ای که همکاران شما در آن حضور دارند و قرار است صحبتی انجام شود، برای شما سخت می باشد؟

آیا رفتن به یک مهمانی که بعضی از شرکت کنندگان آن، غریبه هستند، برای شما آزار دهنده می باشد؟

آیا صحبت کردن با مغازه دار یا صاحب یک ملک و پرسیدن سوال و گرفتن اطلاعات از او، برای شما سخت و آزار دهنده می باشد؟

آیا دوست دارید که در صحبت کردن با همکاران و افراد غریبه، بگونه ای باشید که بعد از صحبت، حس خوبی از ارتباط و صحبت کردن داشته باشید؟

آیا دوست دارید هنگامی که می خواهید توانائی و قابلیت های خود را به دیگران بیان کنید، بخوبی اینکار را انجام دهید و یک اثر ماندگار از خود بر جا بگذارید؟

باز کردن سر صحبت

اگر بدنبال این هستید که بخوبی با دیگران ارتباط برقرار کنید و بخوبی صحبت نمائید و توانائی ها و قابلیت های خود را بخوبی ابراز نمائید، این مجموعه مقالات می تواند کمک شایانی به شما وآینده شما نماید.

شما به عنوان مخلوق برتر خداوند و یک انسان ، باید شخصیتی داشته باشید که بتوانید دیگران ر اتحت تاثیر صحبت های خود قرار دهید و با دیگران بخوبی دوست شوید و ارتباط برقرار نمائید.

در این مجموعه مقالات مطالبی را بیان می کنیم که به شما کمک می نماید خلاقیت نیروی ارتباطی و دوست داشتن دیگران را رشد دهید و بدانید که چگونه بخوبی دوست پیدا کنید و با دیگران ارتباطاتی ماندگار ایجاد نمایئد.

شروع یک ارتباط

تمام افراد جامعه ما در هر جایگاه اجتماعی که هستند، پزشکان، مهندسان، وکلا، معلمان، کارمندان و …

باید مهارت های ارتباطی را بدانند و بدانند که چگونه می توانند در شروع یک ارتباط با دیگران، حس خوبی را به دیگران هدیه دهند تا دیگران هم با آنها اینگونه باشند.

یک کار عملی مهم برای باز کردن سر صحبت :

از شما می خواهم که ۵ خصوصیت خوب خود را بنویسید.

این خصوصیات می تواند، خصوصیات شخصی شما باشد یا کمکی باشد که به دیگران می کنید.

لطفا این کار را حتما همین الان انجام بدهید و حتما بنویسید.

دلیل انجام اینکار این است که ما انسان ها عموما از خصوصیات خوب خود آگاه نیستیم و وقتی که با خصوصیات نوشته شده خوب خود مواجه می شویم، حس بسیار خوب و اعتماد به نفس خوبی را تجربه می کنیم!

البته پیشنهاد من به شما بعنوان فردی که مدتی است در حال یادگیری و آموزش مهارت های ارتباطی و اعتماد به نفس هستم این است که هر روز اینکار را انجام دهید و خصوصیات خوب خود را در حد یک خصوصیت و یا کمکی که به دیگران کردید را بنویسید.

تجربه ای از افراد موفق اطراف ما در مورد باز کردن سر صحبت :

اکثر افراد محبوب و مورد توجه که در اطراف خود می بینیم، عموما افرادی هستند که یا لبخند همشگی بر لب دارند و لطیفه و جوک تعریف می کنند و ابراز وجود می کنند یا افرادی که علاوه بر این خصوصیات، همیشه در حال ارتباط با افراد مختلف هستند و دیگران را کمک می کنند و از حال آنها پیگیر هستند و به دیگران در صحبت ها احترام می گذارند.

این خصوصیات کلی افرادی است که قطعا مورد توجه هستند و در اطراف شما هم قابل دیدن هستند. افرادی که شما بعنوان افراد مورد توجه و معروف و محبوب می شناسید عموما شبیه این خصوصیات را دارند و همیشه سعی می کنند که خود را به سمت ارتباطات خوب و زیبا با دیگران سوق دهند.

ارتباطات خوب با دیگران و ابراز صحبت های درونی، راز دوام و موفقیت در وضعیت فعلی جامعه ما و حتی جامعه جهانی دارد. باید بتوانیم خوب صحبت کنیم و ارتباط برقرار کنیم تا اثری ماندگار از خود بر جا بگذاریم.

در این مجموعه مقالات به شما خواهیم آموخت که چگونه با استفاده از راهکارهایی ساده اما کاربردی و اثربخش، ارتباطاتی اثرگذار و جذاب را با افرادی که دوست دارید، برقرار نمائید.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
تکنیک های سخنرانی حرفه ای - تصویرسازی ذهنی

در مورد موضوع مهم، باز کردن سر صحبت

در این مجموعه مقالات، تمرین هایی اثربخش را بیان کرده ایم که این تمرینات گاه بوی بازی بخود می گیرند و انجام آنها سبب می شود که در طول زمانی کوتاه، بتوانید اعتماد به نفس خود را افزایش داده و ذهن خود را برای ارتباطاتی قدرتمند، شکل دهید.

تمرینات باز کردن سر صحبت بگونه ای می باشد که سبب انعطاف پذیری شما در ارتباطات و افزایش قدرت ارتباط کلامی شما با دیگران می شود.

شروع یک ارتباط

همچنین در این مقالات، برخی از جملات و عبارت های تاکیدی را بیان می کنیم که سبب قدرت ذهن شما و ایجاد حس خوب در شما می شود و تکرار آنها می تواند تفکرات ماندگار و اثربخش را برای شما به ارمغان آورد.

با همراهی شما در این مجموعه مقالات، قطعا نتایج خوبی را در زمینه ارتباطات با دیگران و اثربخشی آن خواهید دید که قطعا از زمانی که برای خواندن این مقالات گذاشته اید، خشنود خواهید شد و حس ماندگاری را بدست خواهید آورد.

 

 

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟