فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رادیو سخنرانی

افزایش مهارت ارتباط کلامی با یک کار فوق العاده  

سر تیتر مطالب

افزایش مهارت ارتباط کلامی با یک کار فوق العاده  

در این قسمت از رادیو بیان ماندگار قصد داریم تا در مورد یک تاکتیک قدرتمند در افزایش مهارت کلامی صحبت خواهیم کرد.

رادیو سخنرانی

http://dl.ahmadfazeli.com/Radio/Bayan_Mandegar_Radio/Soalate Ragbari.mp3

فایل صوتی افزایش مهارت کلامی را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

(مانند خیلی از اوقات در حین پیاده روی فایل صوتی را پر کرده ام )

متن فایل صوتی مربوط به تاکیتک افزایش مهارت کلامی  

با سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگواری که این فایل صوتی رو می­شنوید، وقت می­گذارید و ارزش قائلید برای موفقیت و رشد و پیشرفت خودتون، کسب و کار، جامعه، خانواده و اطرافیانتون.

ببینید سوالاتی که میشه در مورد بحث استرس و اینکه قبل از یک ارتباط کلامی، قبل از یک اتفاق این استرس رو چیکار بکنم.

این استرس خیلی تاثیر میزاره روی افکار من، خیلی تأثیر میزاره روی نحوه­ی زبان بدن ارتباط من و همون ارتباط کلامی، اون مذاکره و اون صحبت رو بجای خوبی نمیرسونه، ناتمام میمونه و اون چیزی که دوست دارم اتفاق نمیفته، این استرس رو باید چکار بکنم؟

قبلا توی مقاطع مختلف صحبت کردیم که برای اینکه یک ارتباط کلامی شکل بگیره چه کارهایی انجام بشه؟

یکسری کارها رو گفتیم ولی یک کار خیلی مهمی که خیلی اثرگذاره و بصورت خودآگاه و تلقینی انجام میشه رو میخواستم در موردش صحبت بکنم.

مغز ما بطور ناخودآگاه و بصورت پیش فرض پر از افکار منفیه بخاطر تمام اطراف، اخباری که می­شنویم؛

اخباری که در موردش صحبت میشه اطرافیان، توی ماشین نشستیم در منزل، در فامیل، در همکاران، تمام صحبت­ها در مورد اینه که اکثر صحبت­ها جنبه­ ی منفی داره و حس منفی به شما میده، اخبار اقتصادی منفی، سیاسی منفی و اینها رو جالبه که افراد چقدر با هیجان تعریف می­کنند و همین سبب میشه که ذهن ما پیش­ فرضش بصورت منفی باشه.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
اهمیت شروع یک ارتباط و باز کردن سر صحبت

تکنیک افزایش مهارت کلامی

من یک راهکار ساده و کوچیک رو به شما میگم که قبل از یک ارتباط کلامی قبل از اینکه کاری رو انجام بدید، یک مذاکره­ای رو انجام بدید، یک صحبتی رو انجام بدید، یک ارتباطی رو برقرار کنید میتونه واقعا بطور ناخوداگاه یکسری موفقیت­ها رو برای شما رقم میزنه ولی اون کار خودش خوداگاه و بصورت تلقینیه،

ما شروع می­کنیم به گفتن جملات سوالی و مثبت محکم، پشت سرهم و قدرتمند، اگر برم این صحبت رو انجام بدم و نتیجه­ی خوبی رو بگیرم چی؟

اگر الان برم صحبت کنم و پیشنهادات خیلی خوبی رو به من بدن چی؟ اگر الان برم صحبت کنم و همشون شادان وخندان باشند و من رو تحویل بگیرند چی؟

اگر به صحبت­های من خوب گوش بدن چی؟ اگر من بتونم اون حرف خودم رو خیلی خوب و قدرتمند و اثرگذار بزنم چی؟

این تکنیک افزایش مهارت کلامی را انجام بدهید حتما!

شروع کنید به سوالاتی که مثبته و خوداگاه انجام میشه، تلقینی انجام میشه یا هر اسمی که میخواید روش بزارید و کمک میکنه که در ناخوداگاه شما برنامه ­ریزی انجام بشه و توی یک ارتباط کلامی قطعا روی صحبت­های شما تاثیر میزاره،

روی حالت­های شما تاثیر میزاره بصورت ناخوداگاه و شما رو به سمت موفقیت و اون سوالی که گفتید اگر اون صحبت رو انجام بدم پیشنهادات خوبی به من میدن و مذاکره­ ی شما به سمت پیشنهادات خوب میره به صورت ناخوداگاه چرا که از قبل مغزتون رو برنامه ­ریزی کردید .

این مغز داره دهان شما، زبان بدن شما و حتی انرژی که به طرف مقابل صادر می­کنه رو داره تحت تاثیر قرار میده و همین سبب میشه که اون اتفاقی که میخواید بیفته،

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
چگونه درست انتقاد کنیم؟

با سوالات مثبت سعی کنید که این اتفاق رو رقم بزنید قبل یک ارتباط کلامی و مطمئن باشید که به احتمال بسیار بسیار بالای ۹۰ درصد اتفاقات خوبی توی اون ارتباط کلامی برای شما شکل می­گیره، سوالات رگباری و مثبت، مثبت و مثبت.

امیدوارم که خوب و سلامت باشید ورزش رو هم فراموش نکنید من در حال پیاده­ روی هستم و این فایل ضبط میشه

و موفق و سربلند باشید. احمدرضا فاضلی

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟