فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اصول سخنرانی بداهه

اصول سخنرانی بداهه – حذف نقاط تاریک تخصص تان!

سر تیتر مطالب

اصول سخنرانی بداهه – حذف نقاط تاریک تخصص تان!

یکی از اصول سخنرانی بداهه حذف نقاط تاریک تخصص تان به کمک نوشتن سوالاتی در مورد تخصص خودتان می باشدکه احتمال می دهید دیگران به هر دلیل از شما بپرسند!

قطعا برای شما پیش می آید که در جمعی وارد شوید و به محض ورود از شما درخواست شود که مقابل جمع قرار بگیرید و صحبت نمایید!

چقدر آماده این لحظه هستید!

این درخواست به هر دلیلی امکان دارد که انجام شود: اینکه به شما احترام بگذارند، اینکه از صحبت ها و تخصص شما استفاده نمایند و یا اینکه شما را ضایع نمایند!!!

در این مقاله به بررسی یکی از اصول سخنرانی بداهه می پردازیم که کار ساده ای است اما آنقدر اثربخش و موثر می باشد که می تواند آینده کاری شما را متحول نماید!

سخنرانی بداهه یک نوع سخنرانی فوق العاده کاربردی است!


سخنرانی بداهه، نوعی از سخنرانی می باشد که شما در هر لحظه از زندگی و کسب و کار خود به آن نیاز دارید بر خلاف انواع دیگر سخنرانی !

سخنرانی بداهه نشانی از قدرت سخنوری و مهارت ارتباطی شماست و به شما کمک می کند که در هر جمعی براحتی بدرخشید و ارتباطاتی اثرگذار و حرفه ای را ایجاد نمایید.

به کمک آموزش اصول سخنرانی بداهه حرفه ای ، اعتماد به نفس شما در ارتباطات کلامی بطرز عجیبی افزایش خواهد یافت و حس خوبی از دانش و تخصص خود بدست خواهید آورد!

آموزش سخنرانی بداهه
اصول سخنرانی بداهه – آماده بودن در هر لحظه با سوالات حرفه ای از تخصص خودتان!

حذف نقاط تاریک تخصص تان !

برای اینکه بتوانید بصورت بداهه در جمع های مختلف صحبت نمایید باید بتوانید نقاط تاریک تخصص خود و آن قسمت هایی که احتمال دارد بخوبی نتوانید در موردش صحبت کنید را حذف نمایید!

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
افزایش مهارت ارائه - تشکر کردن 

حذف نقاط تاریک تخصص تان به کمک یک دفترچه ساده که شامل حداقل ۶۰ سوال از تخصص شماست، انجام می پذیرد.

این کار به شما کمک می کند تا برای جواب به سوالات و درخواست های احتمالی دیگران همیشه آماده باشید و قطعا بیش از ۹۰ درصد سوالاتی که از شما می شود در این دفترچه شما قبلا نوشته شده است!

مابقی سوالات را هم می توانید با هوشمندی به سوالاتی که نوشتید ربط بدهید.

در این دفترچه حتی می توانید سوالاتی که عمومی هستند ولی با تخصص خود می توانید پاسخ دهید هم بنویسید.

خلاصه همیشه آماده باشید!

در این فیلم در مورد یکی از اصول سخنرانی بداهه حرفه ای صحبت می کنیم که به شما کمک می نماید تا نقاط تاریک تخصص تان را پوشش دهید!

این فیلم را به دوستان خود هم نشان دهید تا بتوانند مهارت کلامی خود را ارتقا دهند و در کسب و کار و زندگی خود بخوبی ارتباطات کلامی را برقرار نمایند.

اصول سخنرانی بداهه

اقتدار خود را حفظ نمایید!

اگر هم سوالی که از شما پرسیده می شود در دفترچه سوالات شما نبود، هیچ نگران نباشید و با آرامش و حفظ اقتدار خود در مورد تخصص خود مدتی را صحبت نمایید و موضوع سوال پرسیده شده را هم اگر توانسیتد به صحبت خود اضافه نمایید و توضیح دهید.

اگر هم نتوانستید ارتباطی بین سوال و تخصص خود پیدا کنید هم ادامه صحبت و ایجاد ارتباط بین آنها را به مخاطبان بسپارید که آنها خود روی این موضوع تفکر نمایند!

در سخنرانی بداهه، اقتدار خود را همیشه حفظ نمایید و از خود و تخصص خود صحبت نمایید و ارتباط بین سوالات مخاطبان و تخصص خود را به خود مخاطبان بسپارید!

دوره رایگان آموزش فن بیان، سخنرانی و افزایش اعتماد به نفس

دوره ای صوتی و کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس در ارتباطات کلامی

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
تکنیکی قدرتمند در افزایش هوش کلامی و اعتماد به نفس
آموزش فن بیان و اعتماد به نفس

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
مسیر اعتماد به نفس حرفه ای
افزایش اعتماد به نفس

مسیر اعتماد به نفس حرفه ای

در این نوشته، مسیر افزایش اعتماد به نفس حرفه ای را می خواهیم به زبانی ساده، اما اثرگذار، کاربردی و حرفه ای بیان نماییم تا بتوانید اتفاقاتی شگرف را در

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟