فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استاد سخنرانی

استاد سخنرانی شویم – سخنرانی همه چیز است!

سر تیتر مطالب

استاد سخنرانی شویم – سخنرانی همه چیز است!

با آموزش فن بیان و سخنرانی می توانیم براحتی در زمینه ای که می خواهیم و دوست داریم استاد سخنرانی شویم و دنیای خود و دیگران را متحول نماییم.

 چرا آموزش فن بیان و سخنرانی

 سخنرانی یک کار واقعی و خداپسندانه در جهان است.

بسیار جذاب است که در مقابل جمعی قرارگرفته و اطلاعات سودمندی را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

یک سخنران علاوه بر آموزش مردم، وظیفه الهام بخشیدن وهدایت مردم را برعهده دارد و می‌تواند با سخنان آموزنده خود سبب تغییرات شگرفی درزندگی مردم گردد.

هنگامی‌که این مسیر برای شما ایجاد می‌گردد و همین‌طور پیش می‌روید، به موفقیت‌های دست پیدا می‌کنید که تابه‌حال فکر آن را هم بدون سخنرانی نمی‌کردید.

این مسیری است که دانش‌های ارزشمند بسیاری را فرا خواهید گرفت و همراه با کسب اطلاعات بیشتر، بیشتر ازگذشته در ذهن و روح خود و دیگران تأثیرات شگرفی ایجاد خواهید کرد.

تصور کنید که بعد از سمینار یکی از مخاطبان به شما بگوید که:

من با تمام وجود صحبت‌های شما را گوش دادم…

شما مسیر زندگی من را تغییر دادید…

در این حالت حسی سرشار از موفقیت و انسان بودن در وجود شما ایجاد می گردد و از خلقت خود و خدمتی که به همنوعان خود می کنید، لذت خواهید برد.

اسلایدسازی پاورپوینت

با سخنرانی در زمینه‌ای که دوست دارید، استاد شوید.

هنگامی‌که صحبت از سخنرانی می‌آیدلزوماً منظورمان، صحبت در مقابل یک جمع چند صدنفری نیست!

بلکه حتی صحبت در جمع‌های دوستانه و خانوادگی هم خود به‌نوعی سخنرانی محسوب می‌شود.

مهارت سخنرانی در جمع و فن بیان، یکی از دلهره‌های اساسی بسیاری از افرادی و از طرف دیگر یک آرزوی بزرگ برای افرادی دیگر است.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
رفع کمرویی و خجولی بودن و افزایش اعتماد به نفس (قسمت دوم)

خوب صحبت کردن در جمع سبب می‌شود که مورداحترام قرارگرفته و ازنظر دیگران ارزش بیشتری داشته باشید.

همچنین در کسب‌وکار و معاملات خود موفق شویدو موردتوجه افراد تأثیرگذار بسیاری قرار گیرید که سبب شوند دریچه‌های شغلی بسیاری نصیب شما شود.

توانایی شما در خوب صحبت کردن با اعتمادبه‌نفس، صعود از نردبان موفقیت را بسیار هموار می‌کند و این‌گونه به نظر می‌رسید که از سایرین باهوش‌تر و با استعدادتر هستید.

آموزش سخنرانی انگیزشی

استاد سخنرانی!

برخی از ما دوست داریم که در جمع‌های فامیلی، میان همکاران، مدیران و مشتریان خود صحبت کنیم و از توانائی‌ها و تجربیات خود بگوییم و برخی دیگر آن‌چنان ترسی از این موضوع دارند که از هر فرصتی برای فرار از مهلکه سخنرانی استفاده می‌کنند!

اما باید توجه داشت که در دنیای امروزی با رشد سریع تکنولوژی و کسب‌وکارهای گوناگون، راهی جزء آموختن مهارت سخنرانی و فن بیان برای ارائه توانایی‌ها و تجربیات خود و طی کردن مسیر پیشرفت کاری نداریم.

اگر مدیر حسابداری یک شرکت هستید که باید بتوانید حساب‌های سالیانه را به اعضای هیئت‌مدیره ارائه داده و توضیح دهید و از نتایج کاری خود دفاع کنید.

اگر یک مدیر فروشیک مجموعه بزرگ هستید باید توانایی این را داشته باشید که بتوانید محصولات جدید را به مشتریان خود ارائه داده و کارکرد آن را بیان کنید.

اگر مدیرعامل یک شرکت هستید باید توانایی این را داشته باشد که بتوانید در مراسم‌های مختلف در طول سال برای کارکنان خود صحبت کرده و مسیر حرکت شرکت به سمت اهداف شرکت را بیان نمایید.

حتی اگر دانشجو یا دانش‌آموز هستید و قرار است برای دفاع از پایان‌نامه خود در برابر اساتید خود صحبت کنید یا از طرح‌های جدید و شروع یک کسب‌وکار در مقابل سرمایه‌گذارها صحبت کنید، به مهارت‌های کلامی و سخنرانی کاملاً نیاز خواهید داشت.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
فن بیان در فروش - قانون اول فن بیان در شروع یک ارتباط فروش و بازاریابی و درگیری ذهنی مشتری ( قسمت دوم)

داستان من و استاد سخنرانی!

آشکار کردن ضعف‌ها و اشتباهاتِ خود، برای هیچ‌کس کار آسانی نیست.

من مدت‌های مدیدی بود که از نداشتن مهارت سخنرانی و مهارت‌های کلامی رنج می‌بردم و علاقه‌ای هم نداشتم که دیگران به این موضوع پی ببرند!

اما سرانجام وجدانم مرا متقاعد و بیدار کرد که چاره‌ای جز پذیرفتن این ناتوانی و کسب مهارت‌های موردنیاز، ندارم!

اکنون می‌توانم به گذشته‌ام نظر بیندازم و به‌وضوح خود را ببینم که چطور سالیان سال بدون این مهارت فرصت‌های بسیار کاری از دست دادم!

کسب مهارت سخنرانی و فن بیان چیزی نیست که بخواهید به آن لگد زده و پشت کنید و به آن محل نگذارید!

فقط به یک‌چیز نیز دارید و آن جسارت سخنران شدن است!

جسارتی که شما را تا بالای جایگاه سخنرانی کشانده و چنان سخنرانی ایراد می‌کنید که آتش و شور سخنرانی را در دل دیگران روشن می‌کنید.

البته در این راه به یک مربی و استاد نیاز دارید تا راه‌رفته خود را با روشنی برای شما بیان کند.

حواستان باشد که هر چه‌بهتر و ترغیب‌کننده‌تر صحبت کنید خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت.

هر چه بیشتر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید در روابطتان با دیگران خوش‌بین‌تر و خوش‌ برخوردتر و در تمام‌ کارهایی که انجام می‌دهید سالم‌تر و خوشحال‌تر و امیدوارتر خواهید بود.

این موضوع را مدنظر داشته باشید که یادگیری مهارت‌های سخنرانی و فن بیان چیزی است که نه خیلی زود است برایآموختن آن و نه خیلی دیر!

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
آموزش فن بیان
ارتباط موثر

اهمیت آموزش فن بیان

برای آموزش باید هم وقت بگذارید و هم هزینه کنید وگرنه باید نادانی را تجربه کنید! اهمیت آموزش فن بیان را جدی بگیرید! خیلی از ما دوست داریم که در

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟