فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش مذاکره

آموزش مذاکره – استفاده از هیپنوتیزم کلامی

سر تیتر مطالب

آموزش مذاکره – استفاده از هیپنوتیزم کلامی

با استفاده از هیپنوتیزم کلامی در آموزش مذاکره و متقاعدسازی و یادگیری آن، براحتی می توانید در تمام ارتباطات کلامی خود بخوبی بدرخشید!

هیپنوتیزم کلامی یا Verbal hypnosis یکی از بخش های هوش کلامی است که در جهت نفوذ و اثرگذاری بیشتر کلام و صحبت شما استفاده می گردد.

هیپنوتیزم کلامی مجموعه ای از فنون می باشد که با استفاده از آنها می توانید کلام خود را قدرتمند نمایید تا در متقاعدسازی دیگران هم بخوبی اقدام نمایید.


با آموزش مذاکره و هیپنوتیزم کلامی می توانید کلامی قدرتمند، پرنفوذ و اثرگذار در خود ایجاد نمایید که می تواند سبب موفقیت هایی بزرگی برای شما در زندگی و کسب و کارتان گردد.

در این مقاله که در قالب یک فیلم ارائه شده است هیپنوتیزم کلامی را در آموزش مذاکره و متقاعدسازی نشان می دهیم.

این آموزش ها را باید بتوانید در جملاتی که در طول روز بیان می کنید استفاده نمایید تا در ذهن ناخودآگاه شما خوبی نهادینه گردد.

این کلیپ آموزش مذاکره و هیپنوتیزم کلامی را به دوستان خود هم معرفی نمایید.

آموزش مذاکره

فیلم استفاده از هیپنوتیزم کلامی

نحوه بکارگیری هیپنوتیزم کلامی  را می توانید بطور کامل در فیلم زیر مشاهده بفرمائید.

در این فیلم مبحث هیپنوتیزم کلامی را به روشی ساده اما اثرگذار بیان کرده ایم که می توانید براحتی با این مفهوم و نحوه بکارگیری آن در ارتباطات کلامی خود آشنا شوید.

به این فیلم آموزشی به چشم یک تکلیف نگاه کنید و هر آنچه که در این فیلم بیان می شود را بعنوان ایده هایی جذاب و کاربردی برای ارتباطات کلامی خود، یادداشت نمایید.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
تقویت فن بیان - چگونه فن بیان خود را تقویت کنیم؟

این فیلم را به دوستان خود هم نشان دهید تا بتوانند مهارت کلامی خود را ارتقا دهند و در کسب و کار و زندگی خود بخوبی ارتباطات کلامی را برقرار نمایند.

دوره رایگان آموزش فن بیان، سخنرانی

آموزش فن بیان

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
مذاکره در فروش
آموزش فروش

معرفی ۹ تکنیک مذاکره در فروش

از تکنیک های مذاکره در فروش چه می دانید؟ بسیاری از مالکان کسب و کارها بعد از سال‌ها تجربه در زمینه معامله کردن با فروشندگان و مشتریان، تجربیات مشترکی در

ادامه مطلب ⮘
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟