سوالات خودتون رو از ما بپرسین...؟

سوالات عمومی

برای آموزش فن بیان پیشنهاد میکنیم که در دوره رایگان ۲۱ گام موفقیت در فن بیان و سخنوری شرکت نمایید تا اطلاعات خوبی در مورد فن بیان و سخنوری بیاموزید.  همچنین می توانید در دوره های آموزشی فن بیان ( دوره تسلط بر فن بیان و اعتماد به نفس) شرکت نمایید.

با استفاده از ایمیل می توانید در ارتباط باشید و من در خدمت شما هستم.

۰۹۱۹۸۹۰۶۹۹۳

۰۹۳۳۰۲۹۴۰۰۵

بله

برای این موضوع با شماره  ۰۹۱۲۷۲۲۸۱۹۸ تماس حاصل نمائید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

دوره های غیرحضوری

دوره های غیرحضوری برای افرادی که مسیر دوری برای شرکت در دوره های حضوری دارند بسیار مناسب است. البته تاثیرات خاص خود را دارد و عموما در دوره های حضوری اطلاعات بیشتری ارائه می گردد.

شرکت در دوره غیرحضوری کتاب نویسی به تحصیلات خاصی نمی خواهد، فقط در این مسیر باید کتاب هایی را در جهت ایده برداری و نگارش مطالعه نمایید. اولین نکته انتخاب یک موضوع خوب برای نگارش هست که جامعه به آن نیاز دارد و شما هم علاقه دارید. البته در این مسیر همراه شما هستیم.

نگارش کتاب همراه آموزش های دوره انجام می شود. اینطور نیست بعد دوره شروع کنید. در حین  دوره شروع به نگارش می کنید که در انتهای دوره بتوانیم کتاب را آماده کنیم. در گروهی که ایجاد می شود آموزش های انجام می شود و پیگیری ها صورت می پذیرید. ( در گروه تلگرامی یا واتس آپ). البته بصورت وبینار هم آموزش ها در طول دوره پیگیری می گردد ( از تمام ظرفیت های فضای مجازی استفاده خواهیم کرد)

مبلغ سرمایه گذاری این دوره برای آموزش و پیگیری های دوره می باشد. آموزش ها را تا اتمام کتاب و آمادگی برای چاپ خواهیم داشت. برای چاپ کتاب هم انتشاراتی مناسب را با قیمت و کیفیت خوب سراغ داریم که می توانیم معرفی کنیم و به کمک آنها و  انتخاب کتاب ( رنگی یا سیاه و سفید) می توانید قیپا و مجوز کتاب خود را گرفته و کتاب خود را  با قیمت مناسب چاپ نمائید.

با استفاده از ایمیل می توانید در ارتباط باشید و من در خدمت شما هستم.

۰۲۱۲۸۴۲۲۰۴۶

۰۹۱۲۷۸۷۰۷۱۱

۰۹۱۲۷۲۲۸۱۹۸

سوالات متداول و پاسخ به آنها در مورد کتاب آموزش سخنرانی

خیر!

اگر به تیترهای کتاب نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که در مورد مهارت های کلامی و نحوه ارتباط با دیگران نیز مطالب بسیاری بیان شده است.

شما هر میزان که به مهارت سخنرانی تسلط داشته باشید، مطمئن هستم که مطالبی مفید و کاربردی برای شما در این کتاب موجود است.

نگران نباشید!

با استفاده از تکنیک هایی که در این کتاب بیان شده است با کمی تمرین و ممارست، براحتی می توانید در جمع های مختلف بخوبی صحبت نمائید.

نگران نباشید!

مطالب بگونه ای تقسیم بندی شده است که براحتی می توانید با خواندن و اجرای تمرینات آن، پیشرفت قابل ملاحظه ای در سخنرانی و ارتباط با دیگران داشته باشید.

می توانید با استفاده از ایمیل با نویسنده در تماس باشید.

info@AhmadFazeli.com

۰۹۱۲۷۲۲۸۱۹۸

سوالات متداول درباره دوره فن بیان نوجوانان

این یک موضوع مهم برای بسیاری از والدین است . ولی آیا اینده فرزند شما و پیشرفت و رشد شخصی او مهم است یا چند ساعت وقتی که برای آوردن او به کلاس میکنید ؟

مطمئنا اکثر والدین مشکلات و مشغولیت های ذهنی ای دارند که سبب می شود کارهایی را برای فرزندان خود انجام ندهند . از جمله ثبت نام نکردن در دوره فن بیان و مهارت سخنوری!
خب در این میان باید دید که آیا آینده فرزند دلبند شما و آموختن یک مهارت بسیار ضروری می تواند مهمتر باشد یا رسیدن به مشغولیت ها ی ذهنی ؟

می توانید برای تکالیف مدرسه و آموزش هم برنامه ریزی نمایید!

بنظر شما ارزش آموختن یک مهارت ضروری که می تواند دروازه ورود فرزند دلبند شما به سرزمین موفقیت باشد، از ارزش لباس های او کمتر است ؟
مطمئنا نقش آموزش فن بیان و سخنوری کمتر از نقش لباس و سایر سایل فرزندتان نیست و چه بسا مهمتر هم می باشد!

در زمان استراحت یا در انتهای جلسه می تواند سوالات خود را از مدرسین حاضر بپرسید.

سوالات مخاطبان در مورد محصولات آموزشی

این فایل‌ها به فرمت MP3 و MP4 بوده و در کامپیوتر، موبایل، ضبط ماشین و دستگاه پخش خانگی قابل اجرا است.

این محصولات برای  افرادی که عموما امکان حضور در کلاس را ندارند بسیار مفید می باشد. البته بعضی از این آموزش ها بصورت حضوری اجرا نمی گردد که می تواند برای افرادی که حتی کلاسهای حضوری را می آیند مفید و اثربخش باشید

سوالات متداول درباره دوره فن بیان نوجوانان

این فایل‌ها به فرمت MP3 و MP4 بوده و در کامپیوتر، موبایل، ضبط ماشین و دستگاه پخش خانگی قابل اجرا است.

این محصولات برای  افرادی که عموما امکان حضور در کلاس را ندارند بسیار مفید می باشد. البته بعضی از این آموزش ها بصورت حضوری اجرا نمی گردد که می تواند برای افرادی که حتی کلاسهای حضوری را می آیند مفید و اثربخش باشید

سوالات متداول درباره مهارت فن بیان و سخنوری

سلام و درود بر شما. نکته ای که فرمودید در ابتدای امر و هنگامی که شروع به آموختن این مهارت های کردید، بسیار خوب است ولی به مرور و با افزایش اعتماد به نفس خودتان و آموزش هایی که می بینید، قطعا باید یک سبک شخصی برای خود ایجاد نمایید. این نکته را ما در دوره های آموزشی خود بسیار مورد توجه قرار می دهیم که افراد شرکت کننده در انتهای دوره ها، سبک شخصی خودشان را بدست بیاورند. باتشکر 

اگه مشکلت حل نشد میتونی سوال خودتو از ما بپرسی...