فهرست مطالب

رایگان شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فن بیان تهران -گزارش سمینار تکینیک هایی موثر برای یک سخنرانی جذاب و ارائه حرفه ای

سر تیتر مطالب

آموزش فن بیان تهران -گزارش سمینار تکینیک هایی موثر برای یک سخنرانی جذاب و ارائه حرفه ای

آموزش فن بیان تهران به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک می نماید تا بتوانند بگونه ای اثرگذار و حرفه ای مقابل جمع صحبت های خود را بیان نمایند.

این سمینار  تاریخ برگزاری  ۹۵/۱۱/۲۸ با همکاری روابط عمومی پژوهشکده مهندسی ( از زیر مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) در سالن همایش ای این پژوهشکده برگزار گردید.

تعداد افراد شرکت کننده در این سمینار در کل حدودا ۸۰ نفر بودند که البته با توجه به برگزاری این سمینار در ساعت اداری پژوهشکده گاهی افراد شرکت کننده به محل کار خود مراجعه می کردند و جمعیت در حال تغییر بود.

شروع سخنرانی آموزش فن بیان تهران

در ابتدای سمینار که خودم حدودا ۴۰ دقیقه قبل از حضور مخاطبان در سالن همایش حضور داشتم و به بررسی فایل ارائه و فضای موجود در سالن پرداختم و خود را به فضای سالن از لحاظ روحی روانی و نحوه ارئه تطبیق دادم.

با آمدن هر یک از مخاطبان به سالن با آنها خوش آمد گویی و حسن جویی خوبی را انجام می دادم تا بتوانم با افراد شرکت کننده یک ارتباط روحی و مناسب را برقرار کنم تا در حین اجرای سمینار بتوانم رابطه بهتری با آنها برقرار کرده و در ضمن از استرس خوم نیز کاسته شود.

شروع سخنرانی را نام و یاد خداوند متعال و بصروت شعر گونه بود :

خدایا شروع سخن نام توست                                                 وجودم به هر لحظه آرام توست …

بعد از سلام و احوال پرسی و حسن جویی از مخاطبان، بخاطر شرکت در این سمینار و حضور فعال و ارزش نهادن به آموزش و آینده خود بسیار تشکر کردم.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
روش هایی برای خوب صحبت کردن

درشروع کار از آنها خواستم تا با نفر کناری خود سلام و احوال پرسی گرمی داشته باشند و به همدیگر بگویند که در آخر این سمینار اطلاعات مفید و کاربردی در زمینه سخنرانی و ارائه حرفه ای خواهند آموخت.

این کار علاوه بر بالا بردن حواس مخاطبان و جلب توجه آنها به صحبت ها، سبب می گردد تا احساس خوبی نسبت به دیگران و سخنران داشته با شند و به اصطلاح یخ شکنی رخ دهد!

مطالب بیان شده در سمینار آموزش فن بیان تهران

در این سمینار  تمامی مطالبی که قرا بود اجرا شود بدین صورت خدمت مخاطبان محترم نمایش داده شد:

آموزش فن بیان تهران

قسمت های اولیه سخنرانی مربوط به نحوه تفکر سخنران و اینکه با چه تفکری باید وارد جلسه سخنرانی و صحبت در جمع شود، بود .

بعد از آن وارد قسمت اصلی بحث سخنرانی شدیم که در آن به نحوه شروع سخنرانی و ارائه موضوع و در نتیجه به نحوه جمع بندی موضوعات و پایان سخنرانی پرداخته شد.

در نحوه ارائه موضوعات یک روش بسیار کاربردی و موثر در زمینه ارائه موضوع که بتواند سبب جلب توجه مخاطب شود ارائه گردید.

همچنین در ادامه به بررسی  مهارت های کلامی و نقش آن در صحبت در جمع پرداخته شد و در ادامه به مبحث مهم مهارت های غیر کلامی و زبان بدن پرداخته شد.

انتهای سمینار آموزش فن بیان تهران

در زمان های پایانی این سمنیار هم به نحوه ارائه و اسلاید سازی توسط مدیران پرداخته شد که می توانست در ساخت اسلایدهای جالب و حرفه ای بسیار به مدیران محترم مجموعه کمک رساند.

این مقاله را حتما مشاهده بفرمائید
ساختار سخنرانی حرفه ای - اصول سخنرانی حرفه ای

آموزش فن بیان تهران

در انتها نیز جلسه پرسش و پاسخ با مخاطبان محترم برگزار شد و هر کدام سوالاتی را در زمینه سخنرانی و مهارت های کلامی پرسیدند که مورد بررسی قرار گرفت.

آموزش فن بیان تهران

احمدرضا فاضلي

احمدرضا فاضلي

من احمدرضا فاضلي، مدرس و مشاور فن بیان و رشد فردی هستم. اینجا تلاش دارم با آموزش مهارت فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس، کمک نمایم تا قابليت و توانائی های خود را بطور اثربخش ارتقاء و ارائه دهيد و ارتباطاتی قدرتمند و اثر گذار را در زندگی و كسب و كار خود ايجاد نمائيد و قهرمان زندگی خودتان باشید ...
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
مقالات مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مهم:

کاربران عزیز به پاس قدردانی از اعتماد شما جوایزی ارزنده برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، کاربرانی که بیشترین فعالیت را در سایت داشته باشند طبق امتیاز کسب شده به آن ها جوایزی ارزنده تعلق میگیرد.

چیکار کنم جایزه ببرم!؟