تکنیک هایی برای برقراری ارتباطاتی حرفه ای و اثربخش

مجموعه کارگاه های اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای فرصتی عالی و اثربخش برای افزایش اعتماد به نفس در ارتباطات کلامی می باشد.

در سی مین دیدار کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای به بررسی موضوعات مهم در افزایش و بهبود ارتباطات حرفه ای پرداختیم.

در این کارگاه تخصصی به بررسی ایده های مختلفی برای صحبت کردن پرداختیم و کمک کردیم تا شرکت کنندگان بتوانند با ایده های ساده اما کاربردی و اثربخش، مقابل جمع حصور پیدا کنند و صحبت نمایند.

 

افزایش اعتماد به نفس

 

اولین قدم در سخنرانی، نوشتن ایده های شماست!

اولین اقدام برای اینکه بتوانید مقابل جمع بخوبی صحبت نمایید، ایده نویسی می باشد. ایده هرآنچیزی است که ذهن شما و دهان شما را باز می کند برای صحبت کردن!

از داستان های علمی و شخصی گرفته تا شعرها و نقل قول ها و قسمت هایی از یک کتاب که به تازگی مطالعه کردید و هر آنچه که می توانید به کمک آن، مقابل جمع صحبت نمایید.

از همین الان که این مقاله را مطالعه می نمایید که دفترچه برای خود انتخاب کنید تحت عنوان ” دفترچه ایده ها” و ایده های خود را در آن شروع به نوشتن کنید. این کار در دراز مدت بسیار به شما در افزایش مهارت سخنوری کمک می نماید.

چرا این مقاله را مشاهده نمی کنید؟  ترس از سخنرانی و مدیریت آن -کافه سخنرانی ۱۸

 

این تعهدنامه را پر کنید!

من ….. از امروز …..مورخ …..به خودم تعهد می دهم که جهت بهبود مهارت های ارتباط کلامی خود، روزی حداقل ۱۰ دقیقه را به انجام تمرینات و آموزش هایی که آموختم اختصاص دهم!

از همین امروز شروع کنید و روزی ۱۰ دقیقه را به مطالعه و تمرین و نوشتن ایده های خود برای افزایش اعتماد به نفس و صحبت مقابل جمع، بپردازید.

 

آموزش فن بیان

 

چرا این مقاله را مشاهده نمی کنید؟  اجزای اصلی اعتماد به نفس

 

فیلم کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای- دیدار ۳۰

بخشی از کارگاه اصول فن بیان و اعتماد به نفس حرفه ای دیدار ۳۰ را می توانید در فیلم زیر مشاهده بفرماید. این فیلم را حتما مشاهده نمایید قطعا اطلاعات بسیار اثربخش و موصری را می توانید در این فیلم آموزشی ببینید که در افزایش مهارت های ارتباطی شما نقش مهمی را ایفا می نماید.

 

 

 

دوره ۹۰ روزه تسلط بر فن بیان، سخنوری و اعتماد به نفس

دوره ای کاملا کاربردی و اثرگذار برای آنهای که می خواهند فن بیان و اعتماد به نفس خود را در ارتباطات کلامی قدرتمند نمایند..

 

دوره تسلط بر فن بیان و اعتماد به نفس

به اشتراک گذاری با دوستان