اهمیت فن بیان و مهارت سخنور ی کودکان و نوجوانان

قطعا زمان های زیادی را به تفکر در مورد این موضوع پرداخته اید که چرا فرزند شما نمی تواند در جمع های مختلف بخوبی صحبت کند؟

چرا در مواجه با افراد بزرگسال، خود را مخفی می کند و جواب سوالات دیگران را به آرامی می دهد یا اصلا جوابی نمی دهد!

چرا بسیاری از کودکان در هنگام صحبت با دیگر افراد هم سن خود، به خشونت متوسل می شوند؟ چرا نمی توانند حرف دل خود را بخوبی بزنند؟

حتی گاهی هم پیش می آید که (البته این مواقع زیاد هستند) حرف دل خود را با شما بیان نمی کند و سکوت پیشه می کند!

قطعا دوست دارید که فرزند دلبند شما، بتواند بخوبی ارتباط برقرار کرده و در مواجه به افراد دیگر، بخوبی صحبت کند و محترم باشد .

قطعا دوست دارید که فرزند دلبند شما در پشت تلفن هم جذاب صحبت کند و به دیگران احترام قائل شود.

چگونه می توانیم فرزندانی قهرمان داشته باشیم که در مواجه با مشکلات،‌ مقاوم باشند و ارتباطات خوبی برقرار کنند؟

چگونه می توانیم فرزندانی داشته باشیم که در ارتباط با دیگران بخوبی صحبت کنند و ارتباطات خوبی برقرار کنند؟

چگونه می توانیم فرزندانی داشته باشیم که هنگامی که به سن ما رسیدند براحتی و بدون خشونت از حق خود دفاع کنند و ارتباطات خوبی برقرار کنند؟

چگونه فرندانی داشته باشیم که در بزرگسالی الهام بخش زندگی دیگران باشند و در مواقع  مشکلات همانند یک قهرمان با مشکلات دست و پنجه نرم کنند و تکیه گاه دیگران هم باشند؟

 

فن بیان کودکان و نوجوانان

 چگونه فرزندانی قهرمان داشته باشیم؟

می دانم که بسیاری از والدین گرامی دوست دارند که فرزند آنها در موقعیت های مختلف، برتر از سایرین باشند!

می دانم که بسیاری از والدین گرامی دوست دارند که فرزند دلبند آنها واقعا بتواند در مسیر موفقیت قرار گیرید و برای خود فرد موثری باشد

می دانم که بسیاری از والدین گرامی دوست دارند که فرزند عزیز آنها همیشه شاد باشد و این حس خوب را به شما هم منتقل نماید.

و اینکه واقعا می دانم شما پدر و مادر گرامی که این متن را مطالعه می کنید دوست دارید که فرزند شما بتواند با اعتماد به نفس زیاد و مسولیت بالا، کارهای بزرگی را انجام دهد که دنیای اطراف خود را تغییر دهد!

و این را خوب درک کرده ام که دوست دارید فرزند شما بخوبی، شما و موقعیت و زندگی شما را بخوبی درک کند و همیشه نیمه پر لیوان زندگی شما و خودش را نگاه کند و به آن افتخار کند.

اگر اینگونه هستید و با مطالبی که در بالا بیان شد، ارتباط نزدیگی برقرار می کنید و دوست دارید که فرزند شما در زندگی خود فردی موثر و اثربخش باشد و بتواند افتخاری برای شما باشد، به شما تبریک می گویم!

تبریک بابت اینکه برای رشد و پیشرفت خود و خانواده خود ارزش قائل هستید و این مقاله را مطالعه می کنید.

برایان تریسی یکی از بزرگترین سخنرانان حال حاضر دنیا، سخنی  جذاب و قابل تامل دارد:

تنها ۱۰ درصد مردم هر کشوری به آموزش و رشد و پیشرفت خود ارزش قائل هستند و موفقان آن جامعه هم از همان ۱۰ درصد هستند!

واقعا به شما پدر و مادر گرامی که این مقاله را مطالعه می کنید تبریک می گویم و می دانم که قطعا با مطالعه این مقاله و اجرای تکنیک هایی که در این مجموعه مقالات بیان می شود می توانید فرزندانی اثربخش و موثر برای جامعه تربیت کنید و پدر و مادر یک قهرمان واقعی باشد،‌ قهرمان سخنرانی!

 

فن بیان کودکان و نوجوانان

شما باید بتوانید این تمرینات را خودتان هم انجام دهید تا بتوانید از فرزند دلبند خود هم این تمرینات را درخواست کنید. فرزند شما بدور از اینکه چه شغلی را می خواهد در آینده داشته باشد باید بتواند مهارت های ارتباطی و کلامی را بیاموزد.

اولین قدم این است که اطرافیان فرزند شما در زمینه فن بیان و مهارت سخنوری اطلاعات خوبی بدست آورند و به اهمیت فن بیان کودکان پی ببرند .بهمین دلیل شرکت در دوره رایگان را به شما پیشنهاد می دهیم:

 

 

 

دوست دارم یک واقعیتی را که در جامعه ما وجود دارد را بیان کنم :

این یک واقعیت دردناک است که گفتن آن می تواند کمک کند که لا اقل فرزندانی هوشمند داشته باشیم تا دکتر و مهندس ..

مهم نیست که فرزند شما می خواهد مهندس شود یا دکتر

مهم نیست که فرزند شما رتبه خوب کنکور را بدست می آورد یا نه

مهم نیست که فرزند شما چه رشته ای را می خواهد بخواند

مهم و مهم این است که فرزند شما برای موفقیت در دنیای کنونی باید بتواند خوب صحبت کند و ارتباط برقرار کند چه در این کشور چه در کشوری دورتر از این اینجا!

فرزند شما باید بتواند ارتباط برقرار کند وگرنه در هر شغل و جایگاه و هر کشوری تبدیل به یک ماشینی خواهد شد که در راستای خواسته های دیگران حرکتن می کند نه در راستای خواسته ها ی خود!

فزرند شما اگر نتواند منظور و مفهوم خود را برساند قطعا نمی تواند در جایگاه خود موفق باشد و حس خوبی از زندگی بخواهد داشت

قطعا اگر نتواند خوب ارتباط برقرار کند و نتواند صحبت کند نمی تواند زندگی خوبی را با همسر آینده خود و فرزندان خود داشته باشد!

دوست گرامی و پدر و مادر بزرگوار، واقعا این موضوع را بخوبی درک کردم  که اگر نتوانید محیط و شرایطی را برای فرزند خود ایجاد کنید که نتواند خوب صحبت کند و ارتباط برقرار کند قطعا در آینده ای نه چندان دور به شدت پشیمان خواهید شد!

من دوست دارم که فرزندان این کشور، کشوری که در آن زندگی می کنم، فرزندانی قدرتمند و اثر بخش برای کشورم و دنیا باشند.

فرزندانی باشند که فردا مدیرانی قدرتمند و اثر بخش شوند. در کشور ی که قرار است فردا برای من تصمیم بگیرند !

دوست دارم بخوبی تصمیم بگیرند، دوست دارم دلسوز مردمان دیگر باشند، دوست دارم صحبت های خود را از صمیم قلب و با صداقت بیان کنند، دوست دارم کشوری قدرتمند با مدیرانی قدرتمند داشته باشم که هم اکنون، فرزندان شما دوست بزرگوار هستند.

خواهش می کنم این موضوع را جدی بگیرید و در راستای آموزش فرزند دلبند خود تمام تلاش خود را بکار گیرید و به سمت جلو حرکت کنید.

 

فن بیان کودکان و نوجوانان

سخنرانی یعنی همه چیز

زندگی پس از آموختن و بگارگیری مهارت سخنوری و فن بیان قطعا یک زندگی زیبا و متفاوتی است که می تواند تمام دنیای شما و اطرافیان شما را تغییر دهد!

فرزندان شما هر چقدر هم در موارد دیگر اطلاعات و مهارت داشته باشند ولی نتوانند آن را ارائه دهند قطعا نادیده گرفته خواهند شود!

و اگر نادیده گرفته شوند قطعا سرخورده شده و دچار ناراحتی و افسردگی و فرار از جمع می شوند!

بهتر ین معلم ها و مهندس ها و دکترها در صورتی که نتوانند توانایی و قابلتی ها ی خود را ارائه دهند شک نداشته باشید که نادیده گرفته خواهد و نمی توانند حس خوبی از زندگی را برای خود بدست آوردند.

یادگیری مهارت سخنوری و فن بیان برای تمام افراد جامعه ما حتی بسیاری جاها از نان شب هم واحب تر است !

مهارت سخنوری و فن بیان، مهارتی است که قابل یادگیری است و اصلا اینگونه نیست که ذاتی باشد و فقط عده ای خاصی آن را داشته باشند و بقیه از این موهبت برخوردار نباشند!

 

فن بیان: 

یعنی توانایی اینکه فرزند شما خوب صحبت کند.

فرزند شما باید بتواند بخوبی و بدون استرس در مقابل جمع صحبت کند.

 

با ما همراه باشید با مجموعه مقالات فن بیان و مهارت سخنوری نوجوانان

 

 

به اشتراک گذاری با دوستان