گزارش کافه سخنرانی ۱۵

کافه سخنرانی یا کارگاه اصول و مبانی سخنرانی حرفه ای در تاریخ ۹ مرداد ماه در تهران با حضور علاقمندان به آموزش مهارت سخنرانی و فن بیان برگزار گردید.

کارگاه اصول و مبانی سخنرانی حرفه ای یکی از بهترین و متفاوت ترین کارگاههای آموزشی سخنرانی و فن بیان می باشد که در شهر تهران برگزار می گردد و همراه با اتفاقات بسیار جذاب می باشد!

 

 

ساختار بندی سخنرانی

یکی از مهمترین مواردی که باید در یک سخنرانی مورد توجه قرار داد ساختار بندی سخنرانی می باشد. همانطور که برای ساخت یک ساختمان، ابتدا اسکلت آن را می سازند و بعد  آجر و سیمان و … بر روی اسکلت قرار می دهند، در سخنرانی هم بسیار مهم است که یک اسکلت و ساختار اثربخش و قدرتمند داشته باشید که صحبت های خود را بر روی این ساختار قرار دهید.

هنگامی که از یک ساختار یا چارچوب قدرتمند و اثربخش در سخنرانی استفاده کنید، بخوبی سخنرانی خود را می توانید هدایت نمایید و مخاطبان هم بخوبی صحبت های شما را متوجه خواهند شد و تا آخر سخنرانی همراه شما خواهند بود.

انتخاب ساختار به موضوع شما، مخاطبان و نحوه اجرای شما دارد و باید هوشمندانه مطابق با این موارد طراحی و اجرا گردد.

در کارگاه اصول و سخنرانی حرفه ای از ۳ ساختار اثربخش در طراحی و اجرای یک سخنرانی حرفه ای صحبت کردیم.

 

چرا این مقاله را مشاهده نمی کنید؟  طراحی یک ساختار برای سخنرانی - قسمت دوم

بعد از اینکه ساختارهای مورد نظر را در کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای بیان کردیم، تمامی افراد شرکت کننده با استفاده از این ساختارها و تجربیات خود، یک سخنرانی کوتاه چند دقیقه ای را اجرا کردند.

 

سخنرانی حرفه ای

 

شروع و ادامه سخنرانی

شروع یک سخنرانی حرفه ای باید بگونه ای باشد که از همان ثانیه های اول سخنرانی، مخاطبان با توجه و تمرکز بالایی صحبت های سخنران را دنبال کنند!

در کارگاه اصول و مبانی سخنرانی حرفه ای، درباره تکنیک های شروع سخنرانی صبحت کردیم و اینکه چگونه باید توجه مخاطبان را از همان ثانیه های اول جلب کرد!

 

چرا این مقاله را مشاهده نمی کنید؟  سخنرانی حرفه ای - تکنیک های شروع سخنرانی قسمت اول

 

سخنرانی حرفه ای

 

همچنین در کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای به این موضوع پرداختیم که برای جلب توجه و تمرکز بالای مخاطبان در حین سخنرانی هم باید از تکنیک ها و روش هایی خاص استفاده نمود. اساس این روش ها بر این موضوع استوار است که باید بتوانید از هر دو نیمکره چپ و راست مغز مخاطبان بخوبی استفاده نمود و هر دو نیمکره را در حین سخنرانی فعال نگه داشت.

 

چرا این مقاله را مشاهده نمی کنید؟  چارچوب اصلی یک سخنرانی اثرگذار

 

قسمت هایی از کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای ۱۵

در این فیلم، قسمت هایی از کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای را مشاهده خواهید کرد که در مورد بعضی از ساختار هم صحبت می شود.

این فیلم را بخوبی مشاهده کنید و در مورد مطالبی که بیان می شود هم بخوبی فکر کنید و آنها را در منزل اجرا نمائید.

ساختارهایی که در کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای بیان شد نه تنها برای سخنرانی بلکه برای فروش و مذاکره هم کاربردهای فراوانی دارد.

 

نظر شرکت کنندگان کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای

خدا را شکر که اکثر افراد شرکت کننده در کارگاه اصول سخنرانی حرفه ای، از روند کارگاه آموزشی و تمرینات آن واقعا راضی هستند و قطعا نتایج فوق العاده ای برای آنها خواهد داشت.

 

 

برای آموزش سخنرانی و فن بیان، از دوره رایگان صوتی سایت آموزش سخنرانی و اعتماد به نفس استفاده کنید!

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری با دوستان