تکینک های افزایش اعتماد به نفس – چرایی کارهای خود را پیدا کنید!

 

افزایش اعتماد به نفس

 

در این فایل صوتی در مورد یک تفکر مهم صحبت خواهیم کرد که می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس ما شود البته با تمرین و تکرار!

 

 

فایل صوتی را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

 

(من این فایل رو در شرایطی ضبط میکنم که در حال پیاده­ روی هستم، پیاده ­روی صبحگاهی و بابت همین هست که یک مقدار شاید نفس نفس میزنم!)

متن فایل صوتی در مورد چرایی و افزایش اعتماد به نفس

 

به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست. با سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگواری که این فایل صوتی رو می­شنوید.

هر چقدر که به چرائی کارهای خودمون توجه داشته باشیم و بدونیم که یک کار رو برای چی میخوایم انجامش بدیم، چه اتفاقی میخواد توی زندگی ما، کسب­ وکار ما، توی دنیای اطراف ما میخواد بیفته،

هر چقدر این چرائی رو بیشتر و بیشتر بر روش فکر بکنیم، اندیشه بکنیم، بنویسیم چرائی اهدافمون رو قطعا محکمتر، اثرگذارتر، اثربخش­تر و خیلی محکم­تر قدم در مسیری می­گذاریم که به اهدافمون برسیم. به چرائی کارهای خودتون خوب فکر بکنید.

سوالی که هر روز صبح بعد از بلند شدن از خودتون باید بپرسین، چرا الان باید بلندشم؟ چرا باید این کار رو امروز انجام بدم؟

یک پله دو پله عقب­تر از کارهاتون برگردید و کارها رو از زاویه­ی بالاتر نگاه کنید. خیلی از افرادی که اهدافی که برای خودشون تعیین میکنن و بعد از سال، بعد از ۶ ماه بهش نمیرسن قطعا بابت اینکه به چرایی اون­ها فکر نکردند، چرا من میخوام فلان ماشین، خودرو، زمین، فلان موقعیت رو بدست بیارم؟

این چرائی براشون خیلی محکم نیست، وقتی برای شما چرائی یک چیزی مهم باشه قطعا براش برنامه­ ریزی قوی­تری رو می­کنید، محکم­تر، پرقدرت­تر وقت بیشتر، انرژی، تمرکز بیشتری رو قرار میدید برای اینکه بهش برسید.

نه مثل خیلی از افرادی که برای خودشون اهداف و دفترچه ­ی اهداف مشخص میکنن که اینها خوبه ولی به چرائی اونها فکر نمیکنن و بعد از یه مدتی این دفتر رو کنار میگذارن و میگن ما به اهدافمون نرسیدیم، اصلا غیرممکنه، نمیشه!

هیچ غیرممکنی در این دنیا وجود نداره اگر چرائی اون رو بدونید اون هدفی که میخواید بدست بیارید رو قطعا بدست میارید با تمام وجود نه تنها تمام سلول­های بدن شما در اون راستا حرکت میکنند بلکه بنظر من تمام دنیای اطراف شما هم بسیج میشن که این کار رو برای شما انجام بدن این زمینه رو مهیا کنند که اینکار انجام بشه، اتفاق بیفته و یکسری آدمها در زندگی شما قطعا ظهور پیدا میکنند و هیچ اتفاقی اتفاقی اتفاق نمیفته این رو همیشه داشته باشین. به چرائی کارهای خودمون  فکر کنیم تا قدرتمندانه ­تر در مسیر موفقیت و اهداف خودمون حرکت کنیم و هرچه را که میخواهیم که برای خودمون و دیگران مفیده رو بدست بیاریم.

موفق و سربلند باشید. احمدرضا فاضلی

به اشتراک گذاری با دوستان