تکینک های افزایش اعتماد به نفس – منتظر دیگران نباشید!

 

در این فایل صوتی در مورد اینکه برای موفقیت در زندگی و کسب و کار خود نباید منتظر دیگران باشیم صحبت خواهیم کرد که می تواند نقش بسزایی در افزایش افزایش اعتماد به نفس ما گردد.

 

http://dl.ahmadfazeli.com/Radio/Self_Confidence_Radio/Faghat Khodam.mp3

 

فایل صوتی را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

 

(من این فایل رو در شرایطی ضبط میکنم که در حال پیاده­ روی هستم)

 

متن فایل صوتی در مورد افزایش اعتماد به نفس

سلام سلام صبح­ بخیر. امیدوارم که خوب باشید و یک صبح خوب دیگه رو شروع کرده باشید.

همراه شما هستم با یک فایل صبحگاهی دیگه درحین پیاده ­روی.

نایستید نایستید حرکت کنید منتظر نمونید که کسی برای شما کاری انجام بده برای شما اتفاقی بیافته تا حس‌تون خوب بشه تا احساس شادی داشته باشید. هیچ­گاه با این تفکر زندگی نکنید که منتظر خبری، منتظر فردی و منتظر یک اتفاق باشید.

اتفاقات، افراد و احساسات خوب رو خود ما رقم می­زنیم در زندگی خودمون با احساسات خوبی که برای خودمون ایجاد می­کنیم. نایستید همین الان یک پیاده ­روی ساده، همین الان یک برنامه­ ریزی خیلی کوتاه در حد یک خط برای امروز، همین الان یک سپاس­گزاری بابت چیز­هایی که داریم و بابت‌اش سپاس­گزار هستیم از خداوند، از جهان هستی.

همین الان نوشتن دونقطه­ ی قوتی که میتونه شما رو کمک بکنه توی زندگی خودتون و کسب و کارتون و دیگران نقش خوبی رو ایفا بکنید. نایستید حرکت کنید حرکت کنید و منتظر هیچ اتفاق خوبی نمونید.

وقتی احساسات شما خوب باشه وقتی که حرکت می­کنید قطعا اتفاقات خوب، انسان­های خوب در مسیر زندگی شما و در مسیر حرکت شما میان و به شما قطعا کمک خواهند­کرد.

این انرژی که شما صرف می­کنید، حرکت می­کنید هیچ­گاه این انرژی در این جهان هستی از بین نخواهد رفت و قطعا انسان­هایی که میتونن شما رو کمک بکنن در مسیر موفقیت شما قرار می­گیرند.

همین الان یک پیاده ­روی ساده واقعا می­تونه یک حس خوبی رو به شما بده، یک نرمش ساده و حتی نشستن و فکرکردن در حد یک ­دقیقه درمورد این­که من امروز می­خوام چه فعالیتی رو انجام بدم و چه­ کاری رو انجام میدم تا احساسم، تا حسم خوب بشه و کمک کنم احساسات بقیه هم خوب بشه.

نایستید و حرکت بکنید و راز موفقیت فقط و فقط در حرکت کردنه. موفق و سربلند باشید. احمدرضا فاضلی

به اشتراک گذاری با دوستان