تکینک های افزایش اعتماد به نفس – شکرگزاری

 

افزایش اعتماد به نفس

در این فایل صوتی در مورد یک موضوع مهم تحت عنوان، شگرگزاری، صحبت خواهیم کرد که می تواند سبب افزایش اعتماد به نفس ما شود.

 

http://dl.ahmadfazeli.com/Radio/Self_Confidence_Radio/Shokr Gozari.mp3

 

فایل صوتی را از طریق لینک زیر دانلود کنید .

طراحی سخنرانی

 

(من این فایل رو در شرایطی ضبط میکنم که در حال پیاده­ روی هستم، پیاده ­روی صبحگاهی و بابت همین هست که یک مقدار شاید نفس نفس میزنم!)

 

متن فایل صوتی در مورد شکرگزاری و افزایش اعتماد به نفس

 

به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست، با سلام و احترام خدمت شما دوست بزرگواری که این فایل صوتی رو می­شنوید.

قطعا بزرگترین نعمت که بابت اون باید شکرگزاری کنید، سلامته!

چقد بابت سلامتی­ای که داریم شکرگزاری می­کنیم؟ همینکه در یک گرفتاری سلامتی گیر می­کنیم جسم ما ضعیف میشه واقعا می­بینیم که چقدر حس بدی پیدا می­کنیم و حس درماندگی بدی رو به ما قالب میکنه این ناتوانی جسمی! و اون لحظه واقعا دوست داریم که بهتر بشیم، سالم بشیم، بتونیم فعالیت کنیم، بتونیم راه بریم و مثل افراد دیگه بتونیم صحبت بکنیم، صدامون دربیاد.

بابت سلامتی که دارید شکرگزاری کنید، هرروز، هرروز، هرروز بایت سلامتی، بابت اینکه می­تونید ببینید، صحبت بکنید، راه برید؛ چرا فراموش می­کنیم؟ این یکی از بهترین و بزرگترین نعمتهایی هست که ما داریم و جهان هستی به ما هدیه داده، نعمت سلامتی!

پس هرروز بابت این نعمت شکرگزاری کنید که قطعا این شکرگزاری میتونه حس خوبی رو به شما بده و همین حس خوب باعث میشه که خیلی در ارتباطاتتون و در افکارتون مثبت حرکت کنید و سبب افزایش اعتماد به نفس می گردد.

مثبت بیندیشید و با همین افکار خوب اتفاقات خوب هم رخ خواهد داد و پیش زمینه ­ی اون شکرگزاری از جهان هستی و شکرگزاری از خداوند بزرگی است که ما را آفریده و این کار رو فراموش نکنید و قطعا یکی از اثرگذارترین و اثربخش­ترین کارهاییه که یک فرد، یک انسان میتونه در زندگیش انجام بده، شکرگزاری بخاطر نعمت سلامتی.

ورزش رو هم فراموش نکنید، یک پیاده ­روی ساده در هر روز مثل الان که این فایل صوتی رو در حال پیاده­ روی ضبط میکنم و قطعا میتونه سلامتی شما رو بیشتر و بهتر و قوی­تر بکنه و یک تن سالم داشته باشید و سبب افزایش اعتماد به نفس شما شود. قطعا افکار مثبت، افکار خوب در یک تن سالم، در یک تن خوب و یک جسم خوب خواهد بود.

موفق و سربلند باشید. احمدرضا فاضلی

به اشتراک گذاری با دوستان